Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/19/2010 in all areas

 1. 1 point
  Witam. Tak jak zostało zapowiedziane, powstaje wątek z miejscami pracy userów działu game art. W wątku tym nie będą oceniane firmy ani produkty przez nie wypuszczane. Każdy z was musi OSOBIŚCIE napisać w jakiej firmie pracuje, podawanie ze znajomy taki i taki pracuje tam i tam nie będą brane pod uwagę. Temat ten będzie wyjątkowo moderowany, tzn, wszystko co nie będzie opisem stanowiska, będzie permanentnie usuwane. Chcemy uniknąć tutaj bałaganu lub niepotrzebnych zaczepek pod adresem firm/pracowników. W razie zbyt dużych oftopów wątek zostanie zamknięty a uaktualnienia będą odbywały się przez PM. Dane tutaj są podane jedynie w celach informacyjnych, forum ani jego administracja nie odpowiada za podanie nieprawdziwych danych przez użytkowników!! Umieszczane tutaj informacje bedą w Formacie: Firma(miasto) - Nick z forum Link do firmy lub innej strony To chyba na tyle...w takim razie lecimy!! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Techland:(Wrocław) http://www.techland.pl/ - e=mc^2 - 1nS - AkkA - geno7 - SzU - bruneq GameLab:(Kraków) http://www.gamelab.eu/ - mara - Bad Moon Nicolas Intoxicate:(Katowice) http://afterfall-universe.com/ - SoAd - Shalivan - Chris CDProjekt RED:(Warszawa) http://www.thewitcher.com - Reanimator - Blooddragon Reality Pump:(Kraków) - rzuq - mayamak - Kirian Blitz Games Studios:(UK) http://www.blitzgamesstudios.com/ - Plutko The Farm 51:(Gliwice) http://www.thefarm51.com/ - Dziudziu - moskiller - NecrosiS People Can Fly:(Polska) - Hatred - Christian Noir Stein Artifex Mundi:(Zabrze) - Eric_Draven - Florian P Crative Assembly:(UK) - gutekfiutek Vivid Games:(Bydgoszcz) - intoxicate QubicGames:(Warszawa) - muody City Interactive:(Warszawa) - DamianS Tate Interactive:(Kraków) - necner AidemMedia:(Gdańsk) http://www.aidemmedia.com/ - Monio - Juzwa
 2. 1 point
  regulamin: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=58465 Under a Bad Sign --------------------------------- 1. Projekt: - logo - Under Bad Sign - serwis www (szerokość 960px) 2. Prezentacja firmy: "Under a Bad Sign" to klub bluesowo/jazzowy, w którym co wieczór przelewa się morze alkoholu zatopione we wszechobecnym dymie palonej nikotyny. Wszystko to oczywiście przy akompaniamencie zespołów grających na żywo. I tutaj pozwolę sobie na przytoczenie kilku inspiracji: - flagowy kawałek naszej knajpy http://torm.pigk.net/california_dream.mp3 - oczywiście nie może zabraknąć pięknych głosów pięknych kobiet... a to jeden z tych naj... a tak zwykle kończymy (nad ranem): http://www.youtube.com/watch?v=jcbdIzNJmEc bójki to raczej bardzo rzadka przypadłość u nas.. i nie chcielibyśmy w ten sposób przyciągać klientów ;) 3. Cel strony: - strona ma przede wszystkim informować o wydarzeniach, czyli aktualnych koncertach... mniejszych i większych z wyróżnieniem tych drugich... - ma również odzwierciedlać klimat miejsca... które mam nadzieję udało się odzwierciedlić w przytoczonych utworach. Jeśli macie jakiekolwiek pytania to piszcie w tym wątku... czas start... bitwa kończy się standartowo za miesiąc... czyli dokładnie 19 września pozdrawiam i życzę powodzenia :)
 3. 1 point
  ale przepięknie jil, strasznie mi się podoba światełko, napiszesz coś o nim? i jaki CM zaznajomcie się z opcją pod vrimg. save seperate render channels wraz z jednoklatkowymi ujęciami z batch renderu i macie piękną opcje
 4. 1 point
  Witam. Jakiś czas temu, napisałem kolejny zestaw narzędzi do riggowania twarzy. Po wielu bojach zmusiłem się wkońcu, żeby poskładać cały materiał w kupę i zaprezentować go ŚŚŚŚŚŚwiiiiiaaaatuuu aaaaaaaa. Mile widziane komentarze, docinki, głupie powiedzonka, sugestie, i co komu przyjdzie na język. Pozdrawiam. i do ściągnięcia lepsza wersja (xvid 127mb) http://www.juice.pl/clients/Blazej/bill_making_of_xvid.avi Podziękowania dla całej ekipy juica, za te wszystkie pomysły co z taką głową można by było zrobić i sir Adama co to poprawił literówki i dopieścił materiał.
 5. 1 point
  Zapodaj wersje w czerwieni bo ta biala wersja jest mala profanacja Ferrari :P.Pozatym bardzo ladnie sie prezentuje.
 6. 1 point
  Rewelacja i ta biel. Bosko Przyłączam się do chłopaków, daj ujęcie aby pokazać przód. Pozdrawiam Ivan *****
 7. 0 points
  Coż...skoro już mowa o tym, żeby się zabrał za photon mapping, to powiem, że skoro chcesz taką scenę wyrenderować to wręcz musisz w photon mapping. Szkło, cienie, kaustyka itd. poszperaj na stronie yafaraya w dokumentacji podstawowe ustawienia IOR dla szkła zwykłego (chyba 1.33), albo na ich forum i dalej kombinuj.... http://www.yafaray.org/documentation/userguide/material#Glass Tak jak przedmówca...ustaw światło (z przodu jakoś, najlepiej niech to bedzie plane z meshlight - bedzie jak parasolka fotograficzna dzialal, dajac ladne miekkie cienie, moga byc 2...pamietaj, ze swiatlo idzie tam gdzie face normal) a w photon mapping tylko FG na 100-250 ( kluczowy dla pozbycia sie szumu), Transparent shadows, 2mln photonów, i na dole 2-3 AApasses i 8-10 AAsamples. Efekt powinien Ci sie podobać.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy