Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/09/2011 in all areas

 1. 1 point
  kurffff, co to za moda wrzucać obrazki 'podobne' do tych co ktos wyzej zamiescil. Pewnie na tym forum to sami prekursorzy siedzą,co? To już jakaś plaga sie powoli robi. Rozumiem jeszcze zeby wytykały to osoby cec***ące sie oryginalnością... co do pracy-troche bark za duzy, z klatą tez nie najlepiej sie dzieje, naszyjnik zasłania podział cycków, wiec czyta sie jak jeden wielki cyc. Ale kolorki bardzo na plus
 2. 1 point
  tez sadze ze masz problem z kablem, moze warto zainwestowac w jakis pozadnie ekranowany? ale przedewszystkim sprawdz to co Predator pisze.
 3. 1 point
  Jak "krecenie kablem" pomagalo tzn. ze masz silne zaklocenia w poblizu monitora. Czy w bezposrednim sasiedztwie monitora nie trzymasz czasem jakis urzadzen ? np. glosniki? lub kabel nie styka sie z innym zrodlem zasilania?
 4. 1 point
  Czy takie coś Cie satysfakcjonuje? http://global.images8.fotosik.pl/1163/caae625a488e8ab8.jpg Robi się to w 5s. W environment w Effects wrzucasz VRayToon a na wszystkie obiekty w scenie narzucasz VrayLighMaterial. Renderuje się to błyskawicznie. W VRayToon można sobie stuningować parametry żeby uzyskać pożądany efekt. Ja to renderowałem wszystko na wartościach domyślnych.
 5. 1 point
  ja robilem cos takiego w finalrenderze materiałem final toon. w vrau nie próbowałem
 6. 1 point
  Jest nieźle, ale nie zachwycająco. To normalne, że jak się zaczyna chce się zrobić wszystko od razu. Zasada w sculpcie jest bardzo prosta- od ogółu do szczegółu, tak samo to się ma ze wchodzeniem na następne poziomy sdv. Radziłbym ci zapoznanie się przynajmniej pobieżnie z anatomią ludzką, obserwację skóry u ludzi etc. tak obok refki z której rzeźbisz, powinieneś mieć refki anatomiczne i przy każdej części sculptu mieć na uwadze budowę czaszki, potem mięśni i skóry na modelu. http://bodybrowser.googlelabs.com/body.html#ui=0,0&opa=s:0,m:1,sk:0,c:0,o:0,ci:0,n:0&sel=&lab=&nav=-5.77,149.72,32.51 Narysowanie z referencji czaszki i mięśni na kartce fajnie działa- podobnie jak zapisywanie informacji na lekcji, nie istotne czy rysować potrafisz czy nie. Speedsculpt działa najszybciej, czyli poświęcasz 3 godziny na głowę, ani chwili dłużej i następna. Nie wcześniej niż po tygodniu do niej wracasz i wtedy dopiero możesz zobaczyć błędy jakie robiłeś tydzień temu. Powodzenia.
 7. 1 point
  Witam, przesyłam fajny skrypt do szybkiego tworzenia budynków. Przydaje się do budowania tła. Pozdrawiam http://www.whetstonevfx.com/kludgecity.html
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy