Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/20/2011 in all areas

 1. Bynajmniej. Może podczas szkicowania, szukania ciekawej pozy itp. nie mam refek ale przy wykańczaniu zawsze mam ich dosyć sporo. Na dzień dzisiejszy to nieodzowny element podczas pracy nad obrazkiem. Oj tam, oj tam ;P Żeby forum nie rozwalić. Poza tym te grafiki docelowo maja najwyżej parę cali, więc detal i tak niknie - nie ma sensu za duzo go pakować. Wskaż jaką prackę chcesz w wyższej rozdziałce to specjalnie dla Ciebie wrzucę :) Do bólu standardowo. Parę wstępnych szkiców koncepcyjnych, potem b&w żeby określić walory, dalej kolor i detal. Do tego kilka teksturek i voila! ;) Na 3D się nie znam :/ Poniżej etapy, jakie się zachowały. Jeszcze jedna pracka, której zapomniałem wrzucić.
  1 point
 2. daj maly step, a duzy angle. twist pomaga w tym zeby galaz nie wyginala sie tylko w 1 plaszczyzie , ale skreca siatke wiec tak samo uvke, niestety im wieksze poskrecanie galezi, tym dziwniejsze drzewo = jak rozkrecisz galezie moze kompletnie stracic ksztalt ktory ci sie bardzo podobal...:/ uwazaj na twista, nie dawaj za duzego in future.
  1 point
 3. I kolejny Spitfire - tym razem wersja Mk. XVI. Samolot pilotowany przez dowódcę 308 dywizjonu RAF Karola Pniaka. Obraz powstał w dwóch wersjach: jesiennej i zimowej - stąd tytuły: Change of Seasons pt.I and pt.II. Wydawca będzie musiał się na którąś zdecydować :)
  0 points
 4. a co do obudowy może coś takiego ? SilentiumPC Brutus 410 Pure Black 137 zł http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/SilentiumPC_Brutus_410_Pure_Black_-_tanio_i_solidnie.-3815.html wydaje się ok sam się zastanawiam czy takiej by nie wziąć
  0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy