Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/14/2011 in all areas

 1. Witam, Chciałem poćwiczyć ostre dzienne światło w scenie bez przesadnego renderingu. I tak za długo to dłubałem.
  1 point
 2. zeby bylo jasne, jak tak bedzie wyglądało następne pokolenie, to na starosc zamiast na radio maryja bede wpłacał na bojówki nazistowskie http://thechive.com/2011/05/26/hipsters-the-fall-of-man-44-photos/
  1 point
 3. Indian im wcześniej zrozumiesz ze ludziska mają powieki tym lepiej dla Twoich prac :D Weź jakąś refkę, może być dowolne zdjęcie człekokształtnego z neta i spróbuj zrobić wszystko tak jak na tej refce. Takim sposobem podłapiesz jak poszczególne elementy twarzy mogą wyglądać. Przy następnym speedzie użyj innej refki żeby nie popaść w schematy i powtarzalność. Przy robieniu okolic nosa i policzków musisz wziąć pod uwagę budowę czaszki bo masz tam bardzo gładkie wypukłe powierzchnie. Na pierwszej lepszej refce zobaczysz też że dół nosa nie jest taki płaski. Na Twoim modelu wygląda jak oparty o blat stołu ;) No i oczy masz ewidentnie za duże. Chodzi mi o wielkość gałki ocznej. Liczę że się ogarniesz i następnym razem będzie lepiej :D Powodzenia.
  1 point
 4. Bawię się zębatkami i napotkałem mały problem, jest on an tym filmiku, (serwer vimeo): http://vimeo.com/26439456
  0 points
 5. Na górze na pasku masz ikonkę Window/Crossing (kwadrat z przerywanej linii i w środku sześcian). Tym guzikiem włączasz/wyłączasz tą opcje.
  0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy