Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/13/2011 in all areas

  1. 1 point
    Witam wszystkich, jak widać wystawiam swój kolejny koncept, koncept jest dość futurystyczny ze względu na jego dach który jest wykonany tylko z szyby i ma bardzo mocno przesunięte progi do tyłu, projekt nie był robiony pod względem technicznym, co tu więcej pisać, jak ktoś chce to niech zadaje pytania to będę odpowiadał. Renderki oczywiście ciemne ;], bo takie lubie. AA na niskim poziomie bo nie mam czasu tygodniami renderować, szczególnie we wnętrzu to widać. Software 3ds max, Mental ray, photoshop
  2. 1 point
    Hiya! Projekt do teczki. Taki sobie gestapo zombiak, inspiracje -Sucker Punch, Hellboy, Rammstein. Prio: scultp, texturowanie i render jako dodatek. [ATTACH=CONFIG]81934[/ATTACH] ... wersja goła dla tych którym obraziłem "uczucia religijne" ;) Pozdrawiam. k.
  3. 1 point
    @kolaborant: wersja OpenCL dla Cycles dopiero powstaje - jak powstanie to na radku będziesz mógł liczyć (chociaż wydajność radków nie zachwyca w obliczeniach) - teraz tylko CPU lub CUDA (nvidia). Ja mam kręcony GF460 1gb i i5 2500k i i5 bardzo nie ustępuje GPU ze względu na charakter obliczeń i rozszerzenia AVX (4 rdzenie 3,3GHz * AVX (wektorowe obliczenia na 8 liczbach na raz)). Co do kart na których się opłaca liczyć to 460+ (jednak arch 465+ będzie w obliczeniach lepiej się sprawować), jednak trzeba pamiętać ze na gpu ogranicza cie ilosz pamieci, a zyskujesz wydajność w granicach 2x-10x w zależności od sceny.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy