Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/03/2012 in all areas

 1. W podanym linku pokazane są specyficzne możliwości Catmull-Clark względem innego algorytmu Subdivision (nie podanego z nazwy). Jedyne za co tu nie dałbym sobie ręki uciąć to to czy Edge Creases były w oryginalnych papierkach Catmull-Clark czy były dodane później (nie implementowałem sam, a tylko lata temu przeglądałem papierki i odrzuciłem Catmull-Clark jako opcję to moich zastosowań ;p).
  1 point
 2. Sama tak mam ,że zastanawiam się czemu nie ma żadnej reakcji w teczce i stwiedziłam ,że po prostu wynika własnie z tego ,że powinnam więcej pracować nad soba sama i prawdopodobnie robię te same błedy i stoję w miejscu.Więc nikt nie ma nic do powiedzenia.Trzeba zaksasać rękawy i brać się za rysowanie ;) cieszę się ,że mogłam jakoś pomóc.Mam podobną sytuację ;) Więc spędzam teraz czas na rysowaniu i czytaniu książek.Często czytam też teczki innych i dużo wynoszę z tego dla siebie.Czasami przeczesuje teczki nawet od początku do konca mimo ,że mają po 80 kart czasami, ale komentarze innych i podobne problemy wskazują mi drogę.Dzięki temu wynalazłam mnóstwo ciekawych książek i stron internetowych z których czerpie teraz wiedze ^^ To się rozpisałam ^^ pozdrofki i nie porzucaj forum na długo, ćwicz i wstawiaj prace ,które Twoim zdaniem idą w dobrą stronę.Komentarze innych upewnią Cię tylko czy dobrze działasz .
  1 point
 3. bywały lepsze czasy dla komentarzy=] w tych rysunkach to by sie przydało więcej kontrastów, różnych nie tylko czarne/białe kontrastyt faktór,detalu itp rysunek opiera się przedewszystkim na kontraastach no i obserwacja, obserwacja, obserwacja=]
  1 point
 4. Będziesz musiał nieco dokładniej zmapować obiekt - zwykła projekcja "Box"/"Planar" ułoży teksturę na wszystkich ściankach z obu stron. Zaznacz tylko część polygonów w miejscu, w którym chcesz mieć napis. Dodaj odpowiednie mapowanie. Następnie zaznacz pozostałe polygony i zmapuj je na jakimś fragmencie tekstury, gdzie nie ma wzoru.
  0 points
 5. hmmm, a użyć linii i do tego na obiekt shape merge?
  0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy