Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/13/2013 in all areas

 1. https://docs.google.com/file/d/0B1fCmI-eWYYucnFPQkxvMkk3VTA/edit zebrałem wszystkie pracki Jaimego Jonsa stepbystepy i dorzuciłem posty które wyłuskałem z odmentów internetu enjoy :)
  1 point
 2. Nie ma za co @pici, do usług. Jest troszkę lepiej ze swiatlem i line art to jedna z zalet tego obrazka. Skoro skończone wiec no more critic. Jest dobrze a nawet swietnie. gratulacje zakończenia dobrej pozycji do swojego portfolio. Dzialaj dalej. Pozdrowienia.
  0 points
 3. Wywiad z Przemysławem Truścińskim - znanym i wybitnym rysownikiem. Przemek opowiada jak wyglądała praca przy projektowaniu postaci Geralta z Rivii do Gry komputerowej Wiedźmin. http://potegaobrazu.blogspot.com/2013/04/wywiad-z-przemysawem-truscinskim.html
  0 points
 4. Jest słodziutkie ale nie mdli, pysio kotka całuśny na maksa. Dla mnie to jest bliskie ukończenia i lepiej zacznij coś nowego. Wykańczał bym te elementy, które się odklejają od reszty. Mgła jest super w tej scenie,Najbardziej kłębuszki na 1 planie mi nie siedzą, spróbowałbym je przyciemnić tak jak anus kotka jest ciemny na 1 planie. Gratuluję wytrwałości, że bez zniechęcenia walczysz z tym kocim klimatem już chyba dość długo.
  0 points
 5. Jest słodziutkie ale nie mdli, pysio kotka całuśny na maksa. Dla mnie to jest bliskie ukończenia i lepiej zacznij coś nowego. Wykańczał bym te elementy, które się odklejają od reszty. Mgła jest super w tej scenie,Najbardziej kłębuszki na 1 planie mi nie siedzą, spróbowałbym je przyciemnić tak jak anus kotka jest ciemny na 1 planie. Gratuluję wytrwałości, że bez zniechęcenia walczysz z tym kocim klimatem już chyba dość długo.
  0 points
 6. Rodzi się naprawdę dobry rysunek. Podoba mi się jak operujesz kolorami i kreską, że panujesz na tym pozornym chaosem. Pysk kota jest rozkoszny i plastyczny. Nie mam uwag poza jedną: twarz bohaterki jest inaczej oświetlona niż reszta jej ciała i otoczenie. Nie wiem skąd pochodzi źródło światła padającego na buzię, ale cokolwiek to jest spłaszcza jej rysy i głowa wygląda na doklejoną.
  0 points
 7. Rodzi się naprawdę dobry rysunek. Podoba mi się jak operujesz kolorami i kreską, że panujesz na tym pozornym chaosem. Pysk kota jest rozkoszny i plastyczny. Nie mam uwag poza jedną: twarz bohaterki jest inaczej oświetlona niż reszta jej ciała i otoczenie. Nie wiem skąd pochodzi źródło światła padającego na buzię, ale cokolwiek to jest spłaszcza jej rysy i głowa wygląda na doklejoną.
  0 points
 8. Hej. Jest to wielce fajne, tylko teraz niestety wszystko jest trochę na jednym planie. Za bardzo wszystko jest rozbite, rozczłonkowane światłem i rozmaitymi kolorami, co tworzy trochę wrażenie chaosu. Dążyłbym na twoim miejscu do syntezy brył i ujednolicenia światłocienia, zwłaszcza na kocie i lasce. Poza tym też natłok dość agresywnych detali też rozprasza - na przykład napisy na koszulkach, które w tej chwili są zdecydowanie zbyt ważne. Zdecydowałbym się też na jednolity styl pracy, bo w tej chwili mangowy rysunek konkuruje z bardziej malarskim stylem. Najbardziej podoba mi się ta paczka z kulkami na grzbiecie kota i myślę, że na tym fragmencie pracy udała się najbardziej synteza tych dwóch styli.
  0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy