Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/20/2019 in all areas

 1. Odwróceni normalni zaczęli nową serię wprowadzającą do blendera i będą wrzucali nowe filmiki przez cały tydzień. Tematem jest cały proces tworzenia, od modelowania do renderowania świecącego kija mnichów z jakiegoś filmu czy serialu.
  3 points
 2. Praca na challenge. Tematem przewodnim był mongolski myśliwy który do łowów używał wytresowanego orła.
  1 point
 3. Mi się bardzo podoba. Uwielbiam takie ilustracje. Fajna poza i dynamika.
  1 point
 4. Zrigowany mechanizm ciufci 😉
  1 point
 5. Dołączam się do poprzednich uwag, na plus na pewno przemyślenie konstrukcji- mnie zawsze takie koncepty jarają jeśli mają znamiona funkcjonalności, prezentacja też spoko szczególnie uwzględnienie kokpitu (chyba przy czymś takim to będzie mostek się nazywało), no i świetny pomysł ze sterowcem "płynącym" w chmurach. Gdybym musiał się do czegoś przyczepić, to IMHO na rzucie 3/4 perspektywa się nie zgadza (aż nie mam pewności gdzie przebiega środek poszycia "balonu"), ale to jest mega trudny kształt do rozrysowania w perpektywie więc mało ważne Dobra robota IMHO.
  1 point
 6. Słuszna uwaga powyżej. Brakuje trochę dopieszczonych detali hard surface.
  1 point
 7. Ja mam osobiście 27 cali NECa + 24 cali NECa WMI. Praktycznie zero backlight bleeding i super kąty. Ciężko by mi było wymienić na coś innego. Myślę nad zmianą 24 cali na 32 cale + 4k, ale chyba nie jestem jeszcze gotowy na to, no i dobrej jakości matryca 4k (NEC, EIZO) trochę jednak kosztuje. :) Przy kupnie ultrawide (szerokie bydle), niestety okropne są matryce i ja osobiście nie potrafię pracować 12h na takich monitorach. Kąty są słabiutkie, widać backlight bleeding, często jest srebrzenie itd. Lepiej kupić IMO super jakości 32cale + gorszej jakości 24 cale niż słaby ultrawide.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy