Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/29/2020 in all areas

 1. 2 points
  chłodzenie za słabe... podstawka nie pokrywa całej powierzchni procesora. Musisz pamiętać że ten procesor ma TDP na poziomie 280 a przy pełnym obciążeniu łyka ponad 300W. Ten kto montuje te lub jakiekolkwiek inne zestawy NIEDEDYKOWANE pod podstawkę TR4 ( i tylko tę) jest ryzykantem Wybrałeś 2x 16 GB czyli decydujesz sie ze będzie pracował w trybie Dual Chanel ... nie wiem w jakim silniku renderujesz ale ogólnie przepustowość pamięci będzie zaniżona a taka Corona lubi intensywnie przerzucać RAM.
 2. 2 points
  Retro okładka do nieistniejącej książki 🙂
 3. 1 point
  Jako że zostałem oszukany i mój temat przepadł z ciężkim sercem zmuszony jestem do założenia nowego 🙂 Na pierwszy ogień idzie blockout postaci, którą zacząłem robić w wolnych chwilach i but w highpoly. pozdro 🙂
 4. 1 point
  mi tez sie podobaja bardzo 🙂
 5. 1 point
  W końcu sypnęli jakimś info odnośnie planów 2020. Sprawa multiresa się wyjaśniła i w planie jest m.in. poprawienie wydajności trybu object mode i trybu edycji, również dla gęstych siatek. Przesiadłem się na 2.83 i np. operacja zaznaczania i usuwania większej ilości obiektów, (kilku tysięcy), które są instancjami (nota bene kilkadziesiąt obiektów low poly) to jakaś poracha 🙂Inaczej w sculptcie, coraz fajniej się rzeźbi. 2020 – Blender Big Projects: https://code.blender.org/2020/01/2020-blender-big-projects/ Library Overrides Multires Particle Nodes Volume Object Type Hair Object Type Faster Animation Playback Scene Editing in Object Mode Fast Highpoly Mesh Editing Alembic / USD Asset Manager “Basics”
 6. 1 point
  Bardzo fajne twarze.
 7. 1 point
 8. 1 point
  Walczę z kolejnymi strojami. Tutaj nie wiem co zrobić z dołem - nie wiem czy tak to zostawić, bo myślałem również o jakimś łączniku majtek z topem albo o czymś na wzór tego rękawa, co by jakoś bardziej wypełniło strój.
 9. 1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy