Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/05/2020 in all areas

 1. 2 points
  Na oko to jakies 3-4 tygodnie roboty pracując normalne godziny a nie do "bólu". Model na referencji wyglada na nieskończony i nie równy. High poly model pod druk zajmuje trochę czasu, wszystko musi dobrze siedzieć i nie może być dziur ani śmieci. Po za tym pewnie model pewnie będzie musiał być pusty w środku. Robiłem kiedyś takie 3 modele w 2 tygodnie, 16h dziennie i weekend. Nie polecam.
 2. 1 point
  Tak, oprócz tego takie stawki maja modelarze z którymi współpracuje. Oczywiście patrzę przez pryzmat najwyższej jakości. Zgaduje, że ten obrazek referencyjny to tylko podgląd a nie finaly model bo nigdy czegoś takiego bym nie przyjął za takie pieniądze.
 3. 1 point
  Ale to przykład licencjonowane gry która zarobiła banki a nie żołnierzy co lubi grupa pasjonatów. Ja bym krzyknął 2-3 koła ale teraz się już czuję jak głupek i wiesniak i zanizam stawki.. Bo już nie wiem sam teraz jak was czytam. Robił bym to pewnie z miesiąc a godzinowo parę dni roboczych. Miesiąc bo to tyle trwało warto wysyłać kolejne etapy pracy żeby mieć po kolei wszystko akceptowane. Żeby na końcu nie zmieniać czegoś co nam uciekło z powodu nieznajomości tematu. Tam wszystko istnieje i w różnych latach żołnierze, czy to modern, czy wś, średniowiecza. Wszystko musi się historycznie zgadzać.
 4. 1 point
 5. 1 point
  W wolnym czasie podczas kwarantanny zrobiłem krótką animację w stylistyce starych kreskówek z lat 30. Co prawda tutaj jest wątek zbiorczy, ale część osób zostało odstraszonych pierwszymi przygodami Psotnika, dlatego tej części postanowiłem założyć osobny wątek. Jeśli jednak jakoś narusza to regulamin forum, to proszę o usunięcie tematu. Na początek może zwiastun: i właściwa animacja: Zaczarowane miasteczko skrywa nocą wiele atrakcji, ale nie wszystkie są tu po to by rozbawić gości.Więc miej się na baczności, bo kiedy zanurzysz się w szaleństwie, nie będzie powrotu. dla zainteresowanych, krótki making of kilku scen: i jeszcze na koniec plakat nawiązujący do filmu o podobnym tytule:
 6. 1 point
  Mój kamień milowy. Planuje zrobić upgrady assetu, tzn lvl 1, lvl 2... pewnie fachowo się to jakoś nazywa. Wszystko już rozpisane na papierze, zostało rozrysować i wymodelować. :) Hp, Zbrush --> lp, bake, tekstury substance painter i designer dla terenu. lvl1: https://www.artstation.com/artwork/rRgbGm lvl2:https://www.artstation.com/artwork/5XXdlW
 7. 1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy