Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/30/2020 in all areas

 1. Okej, chyba mogę powiedzieć, że zrobione. Zazwyczaj robię zestawienie 6 wyrazów twarzy, ale tym razem tak się zapędziłem, że zrobiłem ich 18 ;D
  3 points
 2. Postanowiłem porobić coś innego niż zwykle robię a mianowicie gameart. Zaczęło się od mojego trzeciego podejścia do blendera, tym razem udanego (bardzo przyjemnie mi się w nim modeluje). I pomyślałem, że czemu tylko blender? I dodałem RizomUV a później Substance Painter i Marmoset'a. Efekt pierwszego podejścia widać poniżej: Muszę przyznać, że miło było opuścić tandem C4D+Corona i popracować w czymś zupełnie innym. Pierwsza praca odhaczona, czas się brać za kolejną 🙂 BTW. Wie ktoś czy da się na smart mask w painterze nałożyć jeszcze jakąś maskę? Na kolbie na metalowym elemencie wyszedł mi babol wynikający z pocięcia UVki i chciałem go zamaskować, ale nie wpadłem jak to zrobić.
  2 points
 3. UV packer do maxa za free https://www.uv-packer.com szybko pakuje:)
  1 point
 4. Jakby to powiedzieć. Tak się ułożyło. MD. Jeszcze raz wyplute squadowane i pogrzebalme troche w zbrushu. Jeszcze jakies pierdoly i pewnie wroce tez do anatomi. zerkne cachaketr wloswo ale chyba bedą proste nie zadługie. Moze nowe symki w zbrushu potestuje..
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy