Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/19/2020 in all areas

 1. witam, korzystając z większej ilości czasu, postanowiłem dokończyć projekt śmigłowca mi-24. Planuje go zrobić w barwach wojska polskiego i w jednolitym zielonym kamuflażu. Właściwie, cała zewnętrzna bryła jest skończona. Waham się jeszcze, co do wymodelowania wnętrza kabin lub na potrzeby wizualizacji zrobienia tylko atrapy w mniejszej rozdzielczości. Obecnie koncentruje się na shader-ach, które w większości będą proceduralne. Nie jestem pewien, czy we właściwym miejscu publikuję pracę, trochę się tu pozmieniało od mojej ostatniej wizyty na forum.
  2 points
 2. Kolejny skan, tym razem słoń o wysokości 12cm. Metashape na ustawieniach high Czas obliczeń + zdjęcia około 2h 140 zdjęć 1,1M faceów surowy skan Render w Blenderze + Cycles Eksperymentuję jeszcze z ciekawszym oświetleniem, chcę zrobić preset do spójnej prezentacji wszystkiego 🙂 Wypustki w różnych miejscach to jakieś pyłki kurzu, nie przetarłem przed skanowaniem. Model lekko wygładzony w Zbrushu + retopo i projekcja
  2 points
 3. Facebook dołącza do Blender Development Fund jako Corporate Patron, co to się dzieje 🙂 https://www.blender.org/press/facebook-joins-the-blender-development-fund/
  1 point
 4. Właśnie ten kalkulator BeQuiet podawał mi 1200W. Enermax podaje 700W. Zamówiłem 850W. Czekam na paczkę. https://enermax.outervision.com/ Makak, tak, to oficjalna odpowiedź sklepu "M". Nie mają nic na stanie z serii RTX 3000 i 2000, ani sklep, ani dystrybutor. Dostawy są małe, wiec realizacja zamówienia z kolejki z numerem koło 200 zajmie tyle czasu. Ja kupiłem ze sklepu "K" ostatnią sztukę małej dwuwiatrakowej najtańszej RTX 3070 Asusa któa była o 500 PLN droższa niż w sklepie "M".
  1 point
 5. prosze bardzo @RaVirr
  1 point
 6. Siemanko, dawno nic tu nie pokazywałem więc czas wrócić do żywych z czymś świeższym 🙂 Taką oto scenkę sobie skrobie już od dłuzszego czasu, zacząłem ją na kursie z Clintonem Crumplerem na CG Master Academy i powoli zbliżam się do końca. Jestem na etapie kończenia propów i wypełnianią nimi sceny, a na sam koniec jeszcze zamierzam sporo popracować nad oświetleniem. Aktualne jest tymczasowe. Trzy shoty ze scenki i trochę najświeższych propów 🙂 Oczywiście konstruktywny feedback zawsze mile widziany!
  1 point
 7. Nie mogłem znaleźć odpowiedniej emotikonki, musiałem ją zrobić sam
  1 point
 8. 1 point
 9. From the album: new balance 574

  https://www.behance.net/gallery/106241221/new-balance-574-CGi
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy