Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/21/2006 in Article Comments

 1. 4 points
  No proszę Państwa, wracam sobie z urlopu a tu takie rzeczy się dzieją (aż chciałoby się zakrzyknąć niczym znany i lubiany Kazimierz - Yes! Yes! Yes!). Strona wygląda bardzo ładnie. Zmniejszenie liczby działów na duży plus! Prosto, klarownie, czytelnie, tak jak trzeba. Trzymam kciuki i kibicuję - niech forum puchnie od wrzucanych prac, tematów i komentarzy. To krzepiące, że komuś się jeszcze chce coś robić :) Pozdro dla wszystkich! P.S. Nie przejmujcie się Facebookiem, to już nie portal społecznościowy tylko kanał sprzedaży i narzędzie do śledzenia. Zresztą i tak stopniowo wypierają go przeróżne snapchaty, tiktoki i inne tego typu pozbawione humanizmu twory, gdzie merytorycznej dyskusji najzwyczajniej w świecie nie ma ;)
 2. 4 points
  musicie istnieć bo jeszcze nie zdążyłem zrobić pracy którą chciałbym się pochwalić 😛 dajcie mi jeszcze ze 20 lat
 3. 3 points
  Cześć @telthona! Miło Cię widzieć 🙂 Do dram mam nadzieje wrócimy chociaż czasy się zmieniły. Zobaczymy. Dlatego dzisiaj stawiamy na galerie, prace, dyskusje. Mniej tutoriale, które znajdziesz na YT itp. No Klicek mocno zmotywował do ruszenia. Ciężko z czasem, trochę to trwało, ale udało się i powiem szczerze, że ten silnik jest rewelacyjny - tak naprawdę powoli wszystko czego chcemy mamy. No i jest na czasie. Od galerii po samo forum. Klicek zawsze był ambasadorem. Na spokojnie sobie działamy. Są też wakacje, ruch dużo mniejszy był wtedy, ale na razie widać, że po tym okresie ciszy ruch jakiś tam wraca. Dyskusji może nie za dużo, ale też z każdym dniem coraz więcej postów.
 4. 2 points
  Wracam :) Witam wszystkich! starych i nowych. Forum wyglada teraz bardzo fajnie. Swietna robota ! Trzymam kciuki zeby sie to rozwinelo. Postaram sie do tego dolożyć.
 5. 2 points
  Pomimo, że nie udzielam się tutaj w ogóle, to wchodzę tutaj od 13 lat. Kibicuje Wam z boku! Może kiedyś sam się poudzielam.
 6. 2 points
  Super 🙂 Strona/forum naprawdę dobrze wygląda! Gratzy!
 7. 2 points
  Jak Kalberos mnie poinformował że Max sie reanimuje to myślałam że mnie troluje 😛 Ja tu zaglądam i faktycznie! Newsy hulają, arty wrzucane.. ❤️ Dramy na Maxie były znacznie bardziej angażujące niż te na FB xD Więc na bank będę zaglądać - i może nawet odgrzebię swoją teczkę... :P? Jakby nie było: gratsy Adek, trzymam kciuki! Żeby faktycznie forum odżyło! xD PS: Klicek, wygląda na to że nieoficjalnie zostałeś Ambasadorem Max3d - Adek jak forum odżyje to trzeba dać temu panu medal xD PS2: Jest jeszcze gdzieś tutaj Dziadek? 😛
 8. 2 points
  Jak feniks z popiołów 😉 Nie wyobrażam sobie dnia bez zaglądania na max3d.pl więc gorąco kibicuję.
 9. 2 points
  No działa w końcu 😉 super że w końcu postanowiłeś reaktywować max3d.pl, wygląda ładnie.. a jak się rozwinie to zobaczymy, myślę, ze trzonem który żyłby własnym życiem powinny być: "oferty pracy" - "galerie" - "newsy"..
 10. 1 point
  No siemaneczko! Dobrze wrócić 🙂
 11. 1 point
  no ja tez zachecam 🙂 pamietajcie ze ludzie ktorzy pisza komentarze tworza komunity 😉
 12. 1 point
  Tak jak pan wyżej, może za życia maxa zdąże wrzucić coś sensownego :D Będe obserwował!
 13. 1 point
  Henry się angażuje w role i gra w gry, więc jest zajebisty. Poważnie, ja czekam z niecierpliwością. Ostatnio oglądałem najlepsze teksty z wiedźmina 3 i przypomniałem sobie jak potrafiła rozbawić mnie książka. Mam nadzieję, że tutaj humor też będzie konkretny.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy