Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/21/2006 in Album Comments

 1. 2 points
 2. Piękny wompierz
  1 point
 3. Fajny klimat się z tego wyłania
  1 point
 4. Karty wyglądają świetnie! Aż chciałoby się wiedzieć coś więcej o tym projekcie
  1 point
 5. Świetna robota. Warto było tak długo przy tym dłubać. Podziwiam upór!
  1 point
 6. Dobra robota. Świetnie się prezentuje:) Czekam na tekstury
  1 point
 7. duży porblem, który widac od razu, to użyteczność tego rodzaju designy. Zobacz, że oryginalny miecz ma dłuższą rękojeść, która pozwala lepiej zarządzać środkiem ciężkości i gaktycznie stosowac go jako broń. Bez tego, każdy kto zajmuje się bronią wie, że nie masz jeszcze praktycznego warsztatu do projektowania i będzie Ciebie trzymał z dala od poważnych projektów. Każdy z nich krzyczy, że jest fatalnie wyważony.
  1 point
 8. Wygląda bardzo dobrze. Najbardzije jednak podoba mi się broń. Konstrukcja z kablami jest mało praktyczna, przez co niezbyt używana w designie ale dzieki temu ma swój unikalny styl. Ciężko taki znaleźć w sci-fi więc podwójne brawa!
  1 point
 9. Nie powiem żeby to dobrze wyglądało. Dużo jeszcze nauki przed tobą - zostaw dział galeria i rozpocznij wip i ucz się.
  1 point
 10. Dzięki olaf :) Co do światła, faktycznie jest często niekonsekwentne, glownie dlatego, ze w grze jest sporo ostrych cieni a na artach chcialem by enviro widział gdzie jakie propy i dlatego dawałem też światło tam gdzie normalnie jest cień. Niestety nie było za wiele czasu by wejść w renderowanie ładnie obiektów, ale fakt, dało się to wykonaćlepiej. Co do artdirectora to bardziej ingerował w etap designu propów i budynków niż w sam mood czy światło. W samej grze niektóre lokacje wyglądają też nieco inaczej bo miasto ma jakby 3 etapy dnia, z róznym światłem i kolorami , z przyczyn technicznych przy overpaintach miałem dostępną tylko pierwszą faze atmosfer, więc często bardziej designowałem co gdzie i w jakim celu. Pozdro
  1 point
 11. Naprawdę solidna robota. Oświetlenie trochę niekonsekwentne i nieco obniża jakość prac jak np. Łaźnie i kilka innych. Do dodatkowo brak źródeł światła, które lepiej zarysują bryłę niektórych lokacji np. miejsca medytacji. Robiłeś to pod okiem art-directora?
  1 point
 12. Dzięki wielkie Panowie! Pamiętam Strzyg, jak pisałem do Ciebie kilka lat temu, kiedy zaczynałem cała przygodę z 3D i nanosiłeś jakieś poprawki do moich wypocin. Było warto
  1 point
 13. Sam robiłem, na podstawie okna Aluprof lub Aliplast, już nie pamiętam dokładnie.
  1 point
 14. Bardzo fajnie! siatka swietna! Ile zajelo modelowanie?
  1 point
 15. Swietna koncepcja i bardzo ładnie wkomponowane.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy