Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/10/2020 in Image Comments

 1. 1 point
  Z tego co wiem to czas do niedzieli :)
 2. 1 point
  Dzięki :) Ilustracja zrobiona dla odstresowania się więc fajnie że wyszła tak jak miałam w planach :) Jasne, chętnie się przyłącze o ile jest jeszcze na to czas.
 3. 1 point
  Jak taka ważna to się wyślę (takie czasy 😛) i napiszę jeszcze, że nie tylko jest świetnie namalowane, kolorki pyszne ale też walka jaka się tam odbyła daje sporo w odbiorze tej pracy.
 4. 1 point
 5. 1 point
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
 9. 1 point
  @KLICEK wyciągnął mi to z ust. Popatrz jednak na jego skórę z przed kompo (zobacz na jego Artstation bo tam jest prevka animowana). Było o niebo lepiej. Ciut za bardzo ją przekontrastowało compo i zanikł całkowicie sss. Patrz na kolor cienia na granicy. Brak sss'a. Mi jeszcze brakuje grubszego zarostu (tylko broda, grubszy przekrój włosa). Reflection map. HDRKA na niekorzyść dla odbioru metali. Reszt miodzio i brawo za wytrwałość. Czekam na następne 🙂
 10. 1 point
 11. 1 point
  kurde az sie prosi zeby ciut ladniej ta skore wyrenderowac 😄
 12. 1 point
  Udało Ci się uchwycić klimat z książki. Dobra robota.
 13. 1 point
  Miałem przyjemność przygotowania dwóch animacji, które zostały zaprezentowane podczas wręczania Oscarów w tym roku. Zostały one umieszczone na ekranach w momencie ogłoszenia zwycięzców w kategorii najlepsze efekty specjalne oraz najlepsza rola drugoplanowa. Efekt mieniących się cząsteczek został dodany przez inną osobę z ekipy, jako że blenderowy Glare nie sprawdził się w czasie animacji (projekt został w całości wykonany w Blenderze). Dla wielkiego miłośnika kina, którym jestem, praca przy tym projekcie była naprawdę niesamowitym, surrealistycznym doświadczeniem.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy