Jump to content

michalo

Members
 • Content Count

  2,171
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

michalo last won the day on December 28 2019

michalo had the most liked content!

Community Reputation

1,043 Excellent

2 Followers

About michalo

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prywatność w świecie online... tjaaaa
 2. Ja wybierałem zawsze ten co mi się jakoś mniej podobał. Te co wspomina Klicek generalnie. Wyszło mi 7/10 czyli definitywnie blender jest słabszy. Ale czyt to jest duża różnica? Wcale..
 3. Jak ktoś lubi mordobicia od siebie dorzucę Injustice 2. jedynka była super ale dwójka to już mistrzostwo. Poza przydługimi sekwencjami - w końcu trochę męczącymi - super ciosów i wykopywania z areny, wszystko inne jest naprawdę na b. wysokim poziomie. Walka jak w Mortalach, nawet jak się nie potrafi grać daje frajdę, a jak już się naumie to zaczyna się prawdziwa gra. Fabuła jest w MIARĘ ciekawa jak ktoś lubi taki świat + jest alternatywne zakończenie co daje kolejnego kopa tej grze. Mam wersję Legendary więc jest i hellboy i żółwie ninja 😉 Świetna bijatyka. Dodatkowo ostatnio braciak przypomniał mi o takim tworze jak MTG Arena. Gra już wyszła z bety. Jeśli ktoś lubi magica lub karcianki a nie grał to polecam. Gra się za free, nic nie trzeba kupować żeby grało się dobrze. Nie trzeba się za bardzo też angażować - gra na zasadzie pasjansa w przerwie 😉 W magica grałem już jako dzieciak więc wersja na kompa bardzo mi się podoba.
 4. Ciekawe jakby wyglądało jakieś praktyczne zastosowanie tego. Np na ubranej postaci.
 5. Cały kontent 3d buzz za darmo. https://www.3dbuzz.com/
 6. michalo

  Pomocy!

  Też myślałem o mini gaming pc + tablet lcd na wypadek wyjazdu. Chyba tańsza opcja niż laptop/
 7. Bardzo fajnie się prezentuje! Dobra robota. Jakiej jest to wielkości?
 8. Dokładnie. Po tym czasie możesz kichać na wysokość zusa i kombinowanie za granicą. Albo i nie 😉 Czas pokaże. Nie zamartwiaj się tak a prawo w PL jest tak dynamiczne teraz, że wszystkiego można się spodziewać.
 9. michalo

  Joachim Peiper diorama

  Hej. Wojtek już zaprezentował wydruk to ja wrzucam kilka renderów. Postać tworzona do większej sceny 2-3 postacie + pojazd i środowisko we współpracy z Wojtkiem i Tomkiem Stefańskim. Tomek stworzył podobieństwo Peipera Tutaj sam Peiper troszkę zmodyfikowany do sceny solo, na pieńku. Wg. konceptu siedzi na samochodzie. Wszystko Zbrush.
 10. Ciut większa? Ledwo w kadr się mieści 😉 To jaka to teraz skala? Ruszasz z tym do Bytomia? 🙂
 11. Miał być do końca roku. Ale bridge wyszedł 2019 więc IDK.. jednak nadal mam nadzieję. To z armatą to i mnie się yczy dla tego nie mam paintera.
 12. "Zdolni i przepiękni", takich komplementów się nie spodziewałem 🙂 Rzeczy renderowane na twoim oknie wyglądają naprawdę fajowo!
 13. Czas importowania meshy też pozostawia wile do życzenia. Wyraźnie odstaje od zbrusha lub toolbaga. Edit mode poniekąd rozumiem. Spróbuj użyć zmodelera na gęstej siatce a też się zawiedziesz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy