Jump to content

82ykot

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About 82ykot

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Olsztyn
 1. Co ty za fikcje opowiadasz Elgatoloco , zobacz ofertę na ich stronie i idź do najbliższego Media to się przekonasz czy nie ma sprzętu. Na ceneo jest cała masa sklepów sprzedających Virtuoso a ty mówisz że nie ma, tak samo w sklepach komputerowych. Wystarczy też tel. do dystrybutora Pentagrama i dostaniesz info, że są dostępne sztuki z nowej partii. Sam miałem Virtuoso z tym problemem z przeskokiem, ale po wymianie na nowy jakieś 2 tygodnie temu nic takiego już nie ma. Więc jak komuś to wadzi to może dzwonić na serwis i na pewno wymienią.
 2. 82ykot

  TABLETY

  Z tego co wiem to Pentagram szykuje nowe modele, dość mocno zmienione i poprawione po ciągłych uwagach ze strony użytkowników - format A5, więc może warto poczekać i zobaczyć jak będzie wyglądał rynek za ok. miesiąc. http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=53565
 3. Dzisiaj widziałem nowe produkcyjne model tabletów Pentagrama – dość ciekawie zapowiada się model o rozmiarze A5 , bardzo podobny do WACOM Intuos3 i nie chodzi tu tylko o wygląd fizyczny a wręcz o możliwość - ilość poziomów nacisku 1024 (intuos 1024) - dokładność +/- 0,01 mm - rozdzielczość 5080 lpi (intuos 5080) - 1 touch panel z funkcją Scroll i Zoom (intous 2) - 4 przyciski kontrolne (intous – 8) - piórko bez bateryjne, dość dobrze wyważone, ponoć coś ma być jeszcze zmieniane w jego konstrukcji, ale nie wiem jeszcze co ;) Chyba będzie dość ciekawe w tym roku i Pentagram wziął sobie poważnie uwagi klientów co do jakości wykonania a przede wszystkim komfortu pracy z tabletem. Czyżby rewolucja!! ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy