Jump to content

amirzool

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About amirzool

 • Rank
  Member
 1. Hej mała porada dla początkujących. Za pomocą Spline Draw rysujemy powyginaną krzywą w rzucie top. Krzywa powinna być zamknięta więc ostanie punkty nakładamy na siebie i dajemy Merge Points. Teraz przechodzimy w tryb Polygons i zaznaczamy krzywą. Robimy Extrude w innym rzucie i mamy powyginane ścianki bryły, górę i dół figury zamykamy zaznaczając punkty dla płaszczyzny i dajemy "p". Krzywe trzeba sobie wyselekcjonować i usunąć. Pozdrawiam
 2. Witam, pytanie dotyczy Lightwave v 9.6. Potrzebuje zrobić animację ręki, która pisze ołówkiem po papierze. Mam już scenkę i animację ołówka i ręki po kartce. Jak zrobić by pod rysikiem pojawił się rysowany obrazek. Na końcu rysika dałem NULL podłączony pod ołówek ( pivot ołówka na końcu rysika) i pomysły się skończyły. Rysunek będzie zróżnicowany,a ręka będzie się czasem odrywać się od papieru. Domyślam się, że trzeba użyć emitera cząsteczek, ale jak? Dziękuje z góry za podpowiedzi.
 3. Witam ja w LW siedzę od Amigi stoi jeszcze u brata bo to maniak ale config Amigi mam niezły A1200 z karta Blizzard 40/25Mhz + PPC 240 MHz!!! +BVision (3d akceleracja) oparta na Permedi 2 128 MB RAM . W LW Na PC siedze Czekam na 10 mają podobno scalić Modeler i Layout. Mam nadzieje że bedzie podobny do Modo tylko żeby się tak nie wieszał jak Modo:) Pozdrawiam Fajnie że jest Ktoś od LW.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy