Jump to content

Rotcore

Members
 • Posts

  1,361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Rotcore last won the day on October 9 2020

Rotcore had the most liked content!

3 Followers

City (optional)

 • Miasto
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Rotcore's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Very Popular Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

349

Reputation

 1. Rotcore

  Rot Boyz

 2. Rotcore

  Nowy początek

  Tutaj będą moje najnowsze nowości
 3. Rotcore

  Senior Developer

  Ilustracja dla firmy z branży IT, która pojawi się w formie printu na koszulki lub inne media ;P - outsider - lekko wypalony już (nie wiem co ma w ustach ) weteran kodowania - istny czarodziej... Gandalf fu**ing Biały ️zmieniający swoim (co prawda zmęczonym) wzrokiem linijki kodu w pełni funkcjonalne programy Do you wanna develop an app? Pozdro!
 4. Rotcore

  Junior Developer

  Ilustracja dla firmy z branży IT, która pojawi się w formie printu na koszulki lub inne media ;P - pełen zapału i pomysłów "baby geek" chcący zmienić świat - zajarany programista chcący przekuć swoją świeżo nabytą wiedzę i umiejętności w coś wartościowego... Do you wanna develop an app? Pozdro!
 5. Dziękówa Klicek! Frajda przy tym była świetna może mi się kiedyś uda do gamedevu na dłużej😜 Tymczasem dorzucam nowość do serii animal head w stylu łączącym moje ostatnie "kobiety" cell shading z gradientami i malowaniem jak w "zwierzakach"... może kolejne zrobię podobną techniką.
 6. Rotcore

  Hiena - Gag ball

  Autorska ilustracja wykonana w wolnej chwili.
 7. Dzięki za opinię! Nad animalhead właśnie pracuję żeby wznowić 😜 Swego czasu miałem przyjemność namalowania kilku ilustracji tła do gry. Chodzi o *remaster gry przygodowej typu point & click "Edna & Harvey: The Breakout" z 2008 r. niemieckiego studia Daedalic Entertainment. *Remaster, czyli odświeżenie grafiki, przeniesienie na nowsze systemy i dostosowanie do jakości HD, UHD i 4K. Zmianie uległa cała szata graficzna, animacje, interfejs, itd. Podwykonawcą całego projektu było Wrocławskie studio "The Knight of Unity" i to z nimi współpracowałem wykonując ilustracje. Otrzymywałem line arty (czyli rysunki czarną linią na białym tle jak na obrazku nr2) i wg odgórnie ustalonego stylu malowałem je ze światłocieniem budując cały klimat danej lokacji w grze. Ponad to miałem też swój udział przy malowaniu obiektów na poszczególne lokacje (czyli przedmioty, które dało się zebrać do ekwipunku lub kliknąć wywołując jakąś interakcję). W większości było to uzupełnienie do lokacji malowanych przez kogoś innego więc jako przykład podałem tylko to co w 100% ja wykonałem na obrazku nr4. Na obrazku nr1 jest pokazany przykład lokacji sprzed remastera (ciekawscy mogą sobie wyszukać na youtube jak wyglądała ta gierka) Mega przyjemne zlecenie i współpraca. 1. To była moja lokacja testowa, po której otrzymałem pozostałe do zrobienia. 2. Dostawałem takie line arty do pokolorowania 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
 8. Część! Swego czasu miałem przyjemność namalowania kilku ilustracji tła do gry. Chodzi o *remaster gry przygodowej typu point & click "Edna & Harvey: The Breakout" z 2008 r. niemieckiego studia Daedalic Entertainment. *Remaster, czyli odświeżenie grafiki, przeniesienie na nowsze systemy i dostosowanie do jakości HD, UHD i 4K. Zmianie uległa cała szata graficzna, animacje, interfejs, itd. Podwykonawcą całego projektu było Wrocławskie studio "The Knight of Unity" i to z nimi współpracowałem wykonując ilustracje. Otrzymywałem line arty (czyli rysunki czarną linią na białym tle jak na obrazku nr2) i wg odgórnie ustalonego stylu malowałem je ze światłocieniem budując cały klimat danej lokacji w grze. Ponad to miałem też swój udział przy malowaniu obiektów na poszczególne lokacje (czyli przedmioty, które dało się zebrać do ekwipunku lub kliknąć wywołując jakąś interakcję). W większości było to uzupełnienie do lokacji malowanych przez kogoś innego więc jako przykład podałem tylko to co w 100% ja wykonałem na obrazku nr4. Na obrazku nr1 jest pokazany przykład lokacji sprzed remastera (ciekawscy mogą sobie wyszukać na youtube jak wyglądała ta gierka) Mega przyjemne zlecenie i współpraca.
 9. Odkurzam 😜 Od najnowszych od góry 😉 Bunny Marthy - spersonalizowana ilustracja na zamówienie GWP Queen - spersonalizowana ilustracja na zamówienie Prywatna ilustracja Animalhead series - Come to Daddy Animalhead series - Born to be wild Animalhead series - POV Animalhead series - Rabbit Hole Fanart Punishera Fanart Blade Runnera W następnej wrzucie ilustracje jakie wykonałem do gry typu point'n click CHEERS!
 10. Rotcore

  Bunny Marthy

  Ilustracja zrobiona na zamówienie. 100% Personalizowana. Finalnie przygotowana do druku Fine Art 100 x 70 cm.
 11. POE 2 jaram się godna odpowiedź na diablo 4, don't You think?
 12. Rotcore

  GWP Queen

  Ilustracja zrobiona dla właścicielki marki Girls Watch Porn. 100% Personalizowana Finalnie przygotowana do druku Fine Art 100 x 70 cm.
 13. WOW, namówiłeś mnie @KLICEK na kolejną apkę z grami 😉 Będzie na później! Obecnie nachrzaniam w The Division 2, a wcześniej trochę w ESO bo mega wciąga także rekreacyjnie bez pośpiechu na 1-2h sobie wpadam co jakiś czas. Jestem też zagorzałym fanem Path of Exile, które mega pochłonęło ilość wolnego czasu dlatego wywaliłem przed nowym sezonem bo trzeba też trochę pożyć i pomalować 😉
 14. Rotcore

  Bloody knight

  Włosy... moja osobista zmora, z którą walczę przy każdej postaci... Staraj się traktować włosy jako bryłę, warstwy nachodzące na siebie jak zaspy śnieżne. Tutaj zabrakło bryły, a już weszły detale w postaci pojedynczych włosków i kosmyków (WRONG). Kolejna rzecz to zróżnicowanie materiału. Staraj się używać różnych pędzli i faktur do skóry, zbroi, materiału, włosów, itd. To nie jest łatwa scena bo światło kierunkowe bardzo mocno podkreśla bryłę i tutaj wyszły braki Unikałbym też takiego obrysowywania ust i oczu, w rzeczywistości jest to subtelniejsze Powodzenia
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy