Jump to content

gemini2000

Members
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Gliwice

gemini2000's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Dzięki za pomoc z Light lister-em ale wychodzi na to że nie w tym tkwi problem. Problem jak się okazało dotyczy wszystkich scen które teraz próbuję renderować a kiedyś wyglądały normalnie. Wszystko jakby prześwietlone, jeżeli w scenie było światło photometric z intensity 5 lm to teraz żeby się w ogóle pokazało trzeba tą wartość zwiększyć do ok 1000 lm. Nie wiem co się zmieniło w ustawieniach ale sam nic nie zmieniałem. Renderuję z MR, bez GI czy innych dodatkowych ustawień tak jak na zdjęciach widać. Naprawdę nie wiem o co chodzi, po prostu coś się sypnęło i teraz wszystko wygląda źle. Będę wdzięczny za wszelką pomocną radę.
 2. Witam, mam problem ze światłem linear photometric. Dotychczas w scenie wszystko było ok, ale aktualnie nie renderują się światła tego typu. sprawdzałem też na nowej scenie i ten sam problem. nie wiem czy przypadkiem czegoś nie wyłączyłem. Max09. Bedę wdzięczny za info.
 3. No faktycznie, trochę szukania i się znalazło. I miałeś rację, nie bolało :)
 4. Witam, czy ktoś spotkał się już z takim problemem, posypał się Main Tollbar w 3dMax9, a dokładnie pasek jest lecz ikony poszczególnych opcji straciły wypełnienie i są teraz w formie pustych prostokątów widocznych dopiero po zaznaczeniu któregoś z nich. W ogóle wszystko się rozciągnęło i pozmieniało lekko układ w tym menu. Stało się to w trakcie pracy. Na nic naprawy lub ponowna instalacja maxa, problem pozostaje nadal. Da się z tym żyć (skróty pomagają) ale czasem trzeba coś znaleźć i kliknąć i wtedy po omacku... Jeżeli ktoś wie skąd takie problemy proszę o info.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy