Jump to content

siaful

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About siaful

 • Rank
  Member
 1. Mac os dlatego, że tylko takie kompy mamy w biurze :) No właśnie...na taką odpowiedź czekałem Weapon Of Choice Ja potrzebuje tylko program do stworzenia wizualizacji no i do modelowania. Chociaż kto wie czy z czasem nie będzie też jakiś animacji...ech. Ciężki temat dla laika...
 2. Owszem, nie orientuję się w grafice 3D Na razie mam znaleźć programy potrzebne do takich wizualizacji. Jeśli je już zakupimy to będę musiał się nauczyć ich obsługi....wiem, że to nie jest proste, wiem, że zajmie to dużo czasu, ale nie mam wyboru. Mówicie modo...a Maya? Ponoć prawie to samo co 3D smax- a wszyscy polecają 3D smaxa właśnie.Np. taki zestaw: maya + Vray...i duuuuużo czasu na naukę ;)
 3. Witam. Poszukuję programów do fotorealistycznych wizualizacji wnętrz. Wizualizacje te mają być naprawdę bardzo realistyczne. Oto przykłady o co mi chodzi: http://img195.images...f/46766819.png/ http://img686.images...f/26163478.png/ Wiem, że do stworzenia umieszczonych przykładów posłużył program "lightwave" ale z tego co zdążyłem się zorientować to programy do grafiki 3d potrzebują jeszcze innych programów, które będą wspierać "program matkę" Sam znalazłem kilka programów takich jak: blender, 3d studio max, lightwave, maya. Ale moja wiedza jest bardzo mała na ten temat. Moim zadaniem jest wykonać PEŁNĄ ofertę na programy do wizualizacji-ofertę z cenami. Ceny jakoś znajdę jednak nie poradzę sobie sam z programami. Jeśli ktoś umiałby mi pomóc w dokładnym opisie co potrzebuję. Będę szukał potrzebnych inforamcjii na innych forach, ale pomyślałem że tutaj też mogę zapytać. Acha...Ważną informacją jest, że program ten będzie pracował na MAC OS...Czyli raczej 3d studio odpada.Chociaż jest możliwość uruchomienia na macach. Oto programy, które ja znalazłem i na pewno są odpowiednie do tego typu zadania, jednak nie wiem czy jeszcze czegoś nie powinno do nich być: -blender, -lightwave, -maya -cinema 4d (chyba tak) Jeśli chodzi o programy do wizualizacji i projektowani wnętrz typu arcon, pro 100 itd - one odpadają. To ma być fotorealistyczna wizualizacja... Najbardziej interesującą opcją jest lightwave oraz maya...ale czy na pewno? Zastanawiam się też nad blenderem ale nie wiem jak z licencją dla firm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy