Jump to content

WhiteMoon

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About WhiteMoon

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław
 1. White Moon www.whitemoon.eu developerskie studio gier stworzone w 2008 roku . W 2010 roku debiutowało przeglądarkowym MMORPG The Pride of Taern (www.taern.pl). Gra cieszy się dużym powodzeniem na rynku polskim odnotowując od dnia premiery ponad pół miliona zarejestrowanych graczy. W połowie 2012 roku miał miejsce start wersji globalnej, dostępnej pod adresem www.taern.com. White Moon współpracuje z m.in. GG Network, wp.pl, Axel Springer oraz z zagranicznymi wydawcami gier. Poszukujemy: Programisty do pracy przy grze The Pride of Taern oraz przy przyszłych projektach. Miejsce pracy: Centrum Wrocławia (Rynek). Wymagania: bardzo dobra znajomość języka AS3 lub AS2 doskonała znajomość zasad programowania obiektowego dobra znajomość języka angielskiego umiejętność pracy zespołowej pasja do tworzenia gier zamiłowanie do ciągłego rozwoju :) żywe zainteresowanie grami komputerowymi oraz znajomość współczesnych trendów w branży wysoka motywacja, dojrzałość i dobre zorganizowanie. dyspozycyjność Mile widziane: znajomość jednego z silników 3d dla Stage3d (Away3D, Alernativa3D) wyższe wykształcenie techniczne znajomość SQL, PHP rozeznanie w tematyce gier komputerowych oraz zagadnień grafiki 2D i 3D. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Zapewniamy: atrakcyjne wynagrodzenie rozwój umiejętności i zapoznanie ze specyfiką tworzenia gier MMORPG aktywny udział w produkcji gier dla milionów ludzi z całego świata pracę w nowym, komfortowym biurze we Wrocławskim Rynku ciekawą, twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie przyjazną atmosferę pracy Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres [email protected] . White Moon Ul. Igielna 14-15/2 50-117 Wrocław www.whitemoon.eu PROJEKT: TAERN Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 2. White Moon www.whitemoon.eu developerskie studio gier stworzone w 2008 roku . W 2010 roku debiutowało przeglądarkowym MMORPG The Pride of Taern (www.taern.pl). Gra cieszy się dużym powodzeniem na rynku polskim odnotowując od dnia premiery ponad pół miliona zarejestrowanych graczy. W połowie 2012 roku miał miejsce start wersji globalnej, dostępnej pod adresem www.taern.com. White Moon współpracuje z m.in. GG Network, wp.pl, Axel Springer oraz z zagranicznymi wydawcami gier. Poszukujemy: Uzdolnionego grafika 3D do tworzenia obiektów do gry Taern oraz przyszłych projektów. Miejsce pracy: Centrum Wrocławia (Rynek). Wymagania: Doświadczenie w tworzeniu modeli do gier 3D, używając 3DsMax, Zbrush i Photoshop (lub podobnych aplikacji 3D i 2D). Dobre wyczucie oświetlenia, koloru i detali na teksturach. Dobre zrozumienie kształtu oraz struktury w modelowaniu. Umiejętność tworzenia konceptów, kreatywność. Zdolność do pracy samodzielnej jak również w mniejszym lub większym zespole. Żywe zainteresowanie grami komputerowymi oraz znajomość współczesnych trendów w branży. Wysoka motywacja, dojrzałość i dobre zorganizowanie. Dyspozycyjność. Mile widziane: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Solidne podstawy sztuki tradycyjnej (rysunek, rzeźba). Zapewniamy: Ciekawą, twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Przyjazną atmosferę pracy. Pracę w nowym, komfortowym biurze we Wrocławskim Rynku Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny oraz link do portfolio na adres [email protected]). White Moon Ul. Igielna 14-15/2 50-117 Wrocław www.whitemoon.eu PROJEKT: TAERN Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 3. Kolejny grafik poszukiwany, tym razem 2D, do tworzenia grafiki do gry The Pride of Taern oraz do przyszłych projektów. Miejsce pracy: Wrocław (Rynek). Wolelibyśmy kogoś na miejscu ale możemy rozważyć pracę zdalną. Coś o firmie: White Moon wystartowało w 2007 roku jako agencja interaktywna, pod koniec 2010 wypuściliśmy przeglądarkowe MMORPG http://www.taern.pl . Gra cieszy się dużym powodzeniem na rynku polskim i do końca stycznia 2012 przewidziany jest start wersji globalnej. Zgrany zespół, przyjazna atmosfera. Wymagania: - Doświadczenie w tworzeniu grafiki do gier komputerowych (Photoshop) - Dobre wyczucie oświetlenia obiektów, kształtu, koloru i detali - Dobre zrozumienie kształtu, formy i sylwetki - Umiejętność tworzenia konceptów, kreatywność. - Zdolność do samodzielnej pracy jak również jako członek mniejszego lub większego teamu, dobra komunikatywność. - Zdolność do samodzielnej motywacji, dojrzałość i dobre zorganizowanie. - Żywe zainteresowanie oraz znajomość trendów współczesnego rynku gier komputerowych. - Dyspozycyjność. Mile widziane umiejętności: - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. - Znajomość aplikacji 3D (3Ds Max) - Wykształcenie kierunkowe, solidne podstawy sztuki tradycyjnej (rysunek, rzeźba). Zapewniamy: - Ciekawą, twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. - Atrakcyjne wynagrodzenie. - Przyjazną atmosferę pracy. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz linków do portfolio na adres [email protected] Informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi kandydatami. White Moon Ul. Igielna 14-15/2 50-117 Wrocław www.whitemoon.pl PROJEKT: http://www.taern.pl
 4. White Moon to producent gier przeglądarkowych. W 2010 debiutował przeglądarkowym MMORPG The Pride of Taern (http://www.taern.pl). Gra cieszy się dużym powodzeniem na rynku polskim i do końca 2011 przewidziany jest start wersji globalnej. Poszukujemy: Uzdolnionego grafika 2D/3D do tworzenia obiektów do gry The Pride of Taern oraz przyszłych projektów. Miejsce pracy: Centrum Wrocławia (Rynek). Wymagania: Doświadczenie w tworzeniu modeli do gier 3D, używając Autodesk 3ds Max i Adobe Photoshop (lub podobnych aplikacji 3D i 2D). Dobre wyczucie oświetlenia obiektów, kształtu, koloru i detali na teksturach. Dobre zrozumienie formy, sylwetki, struktury w modelowaniu. Umiejętność tworzenia konceptów, kreatywność. Zdolność do samodzielnej pracy jak również jako członek mniejszego lub większego teamu, dobra komunikatywność. Zdolność do samodzielnej motywacji, dojrzałość i dobre zorganizowanie. Żywe zainteresowanie oraz znajomość trendów współczesnego rynku gier komputerowych. Dyspozycyjność. Mile widziane umiejętności: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Doświadczenie z Autodesk Mudbox, Pixologic ZBrush (lub podobnymi programami). Wykształcenie kierunkowe, solidne podstawy sztuki tradycyjnej (rysunek, rzeźba). Zapewniamy: Ciekawą, twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Atrakcyjne wynagrodzenie. Przyjazną atmosferę pracy. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych : CV, list motywacyjny oraz link do portfolio na adres [email protected] White Moon Ul. Igielna 14-15/2 50-117 Wrocław www.whitemoon.pl PROJEKT: http://www.taern.pl Informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy