Jump to content

pajomcek

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About pajomcek

 • Rank
  Member
 1. męczę się ze swoją scenką rodzajową... Jabłka jakoś tam wyszły, choć graficzka niezbyt ostra, podobnie obrus. Natomiast, mimo że materiał gruszki wybrana została bitmapa, to zupełnie jej na renderingu nie widać, nie mam pojęcia dlaczego?... http://zapodaj.net/5dfb3d6d6e17d.jpg.html Napisałem do p. Krzyka, świetnie zrobił tę cytrynkę. Czy możecie podpowiedzieć skąd czerpać wiedzę w produkowaniu materiałów?
 2. witam wie ktoś może gdzie można znaleźć materiał gruszki? Mam na zaliczenie grafiki zrobić tackę z owocami, jabłko zrobione, ale gruszka totalnie mi nie wychodzi :(
 3. Witam uczę się nt. grafiki komputerowej, zajęcia praktyczne mamy z programem 3ds max. Staram się wygrzebać potrzebne informacje w internecie, ale czasem najszybciej jest zapytać. Może ktoś pomoże? Zrobiłem taką bombkę jak na tym widoczku: Materiał składa się z pliku graficznego gwiazki, w tle są kolorowe mazańce. W pierwszej wersji gwiazdka była bez mazańców, ale nie umiałem w 3ds max dodać mazańce pod plikiem graficznym. Zrobiłem więc to w innym programie, ale efekt jest niezadawalający, bo widać wyraźnie dzielenie. Czy ktos potrafiłby powiedzieć jak uzyskać efekt tych mazańców pod gwiazdkami, aby nie było widać miejsc podziału? Czy 3ds max pozwala w ramach jednego materiału mieszać ze sobą kilka plików graficznych? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi łopatologiczne, jestem naprawdę początkujący, choć pełen zapału i to, co wam może wydawać się oczywiste, dla mnie może być zagadką nie do rozwiązania. I jeszcze pytanie dodatkowe. Na filmach widzę, że ludzie obracają sceną jednym ruchem myszki. Co trzeba nacisnąć, żeby móc to robić? :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy