Jump to content

Daniel Gola

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Daniel Gola

 • Rank
  Member
 1. Dzięki za sugestie, wezmę je pod uwagę przy kolejnej pracy, Czy możesz rozwinąć: który filtr ma tendencje do artefaktów i dlaczego wydłuża czas renderingu?
 2. Exponential daje niefajny płaski efekt, zacierają się światłocienie, ale zawsze można poćwiczyć, PS ma posłużyć jedynie do podkręcenia kontrastu, delikatnie levelsy, krzywe. Dążę do tego aby rendering prosto z maxa był skończony w 99%. :) Czy kots miałby jakieś uwagi do prezentowanej pracy?
 3. Witam, Zajmuję sie wizualizacją architektoniczną od jakiegoś czasu. Z modelowaniem nie mam większych problemów, te zaczynają się dopiero przy oświetlaniu sceny. Tu kieruję swoje pytanie odnośnie ustawień Vray. Który z parametrów odpowiedzialny jest za aby obraz nie był tak ciemny lub by nie wychodziły przepalenia. Wiele rzeczy można podkręcić w PS, ale chciałbym aby czysty render w odpowiedniej jakości. Poniżej ustawienia Vray oraz wizualizacja prosto z maxa oraz po drobnek korekcie w PS, wiz: http://naforum.zapodaj.net/a1e7633aa118.jpg.html http://naforum.zapodaj.net/2102ab3720e6.jpg.html ustawienia: http://naforum.zapodaj.net/0c0f3dab8b07.png.html http://naforum.zapodaj.net/ebd47bf80081.png.html http://naforum.zapodaj.net/e05311a96b04.png.html http://naforum.zapodaj.net/2689384adc71.jpg.html Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy