Jump to content

Nikodem

Members
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Nikodem

 1. Cześć wszystkim,

   

   

  Szukam jednej lub dwóch osób, które zechciałyby od zaraz dołączyć do zespołu niezależnej krótkometrażówki SF pt. "IRON CLOUD - Żelazny obłok".

   

  Więcej o projekcie:

  lunatico.pl/zelazny

  facebook.com/ironcloudshort

   

   

  Konkretnie potrzebuję pomocy przy jednym animowanym ujęciu pokazującym panoramę zniszczonego, industrialnego miasta w nocy. Praca na bazie grafiki artysty koncepcyjnego - Adama Kuczka (Atlas chmur, Jupiter Ascending). Wcześniej powstał już szkicowy model koncepcyjny miasta w maya (może być wyeksportowany do maxa), który należy uszczegółowić a następnie dobrze oteksturować, ustawić światło i wyrenderować (czas 40 sekund, klatka 2400x1022 px, 25 fps - tutaj możemy jakoś podzielić się ciężarem renderu). Animacja będzie polegać wyłącznie na wznoszeniu się kamery nad ruinami. Tło 2d, dymy i atmosfery zostaną dodane w compositingu przeze mnie. Kolory również skoryguję i dostosuję do reszty filmu. Ponieważ ujęcie będzie wplecione w zwykły, aktorski film wymagany jest duży stopień realizmu. Animacja z kolei nie pozwala na daleko idące poprawki graficzne w postprodukcji.

   

  Byłoby dobrze, gdyby sprawa zamknęła się w kilku tygodniach czasu a najlepiej - do Wielkanocy.

   

   

  Film jest przedsięwzięciem artystycznym i niekomercyjnym przygotowywanym z myślą o festiwalach filmowych. Wszyscy pracujemy non-profit a jeśli kiedyś będą z tego jakieś pieniądze, będą one dzielone. Nie mamy jednak żadnych planów dystrybucji więc jest to rzecz niepewna. Dlatego przede wszystkim liczę na pasjonatów grafiki, filmu ogólnie i science-fiction w szczególności, na osoby, które chcą sprawdzić swój warsztat albo budować sobie cv pod kątem filmu (nazwisko w napisach czy na imdb.com to rzecz tak oczywista, że aż głupio o tym wspominać). Oferuję również swoją pomoc przy innym projekcie filmowym lub "growym" na zasadach wymiany po skończeniu obecnego filmu - piszę, reżyseruję, montuję, działam trochę w vfx i koloryzacji, pracuję jako architekt - może do czegoś się komuś przydam.

   

   

  Szczegóły na priv lub mailem - nikodem.wojciechowski(at)gmail.com. Zainteresowanych oczywiście proszę o próbkę swoich prac.

   

   

  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do współpracy.

   

  Nikodem Wojciechowski

  Kraków

×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy