Jump to content

PND Futura PRACA

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About PND Futura PRACA

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław
 1. Kto: agencja brandingowa PND Futura www.pndfutura.pl Poszukujemy GRAPHIC DESIGNERA, entuzjastę package designu, brandingu, CI. Forma zatrudnienia: praca stała, w siedzibie agencji, rodzaj umowy do ustalenia Obowiązki: - Opracowywanie wstępnych koncepcji graficznych zgodnych z briefem.
 - Tworzenie projektów graficznych reklam i opakowań.
 - Tworzenie znaków graficznych, logotypów, wizerunków.
 - Udział w prezentacjach i omawianie przygotowanych koncepcji projektowych.
 - Udział w przygotowaniu sesji fotograficznej. Wymagania: - Doświadczenie zawodowe oraz sukcesy w dziedzinie projektowania graficznego związanego z reklamą. - Biegła znajomość programów graficznych: Photoshop, Illustrator.
 - Wiedza z zakresu przygotowania materiałów graficznych do druku. 
- Samodzielność i skuteczność w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole graficznym.
 - Wysokie poczucie odpowiedzialności, zorientowanie na sukces.
 - Wykształcenie wyższe artystyczne.
 - Dyspozycyjność i zaangażowanie. Aplikacje prosimy składać przez formularz dostępny na stronie: http://www.pndfutura.pl/kariera lub przesyłając CV i portfolio na adres: [email protected] z dopiskiem "Graphic Designer" w temacie wiadomości. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy i powodzenia!
 2. PND Futura Jesteśmy agencją brandingową o ugruntowanej pozycji w dziedzinie twórczego podejścia do rozwoju marek. Odkrywamy potencjał brandu, budujemy jego charakter, nadajemy osobowość i styl. Tak jak Klienci, pragniemy, by nasze marki żyły i rozkwitały na wciąż zmieniającym się rynku. Tworzymy marki z przyszłością. www.pndfutura.pl Ponieważ ciągle się rozwijamy i potrzebujemy dopływu tzw. świeżej krwi, poszukujemy obecnie zdolnego i pięknego umysłu na stanowisko Art Directora. Opis stanowiska: - kreatywne, twórcze odpowiadanie na brief agencyjny - wypracowywanie kompletnej idei, a nie tylko obrazków - bieżące śledzenie światowych trendów w reklamie i designie - prezentowanie i obrona pomysłów kreatywnych - opracowywanie projektów od fazy koncepcji do realizacji - samodzielne poszukiwanie dodatkowych inspiracji pomagających w rozwiązywaniu zadania kreatywnego - nadzorowanie procesu projektowego od strony kreatywnej Wymagania: - bogate doświadczenie projektowe pozwalające weryfikować koncepcje tworzone przez grafików - wiedza z zakresu reklamy poparta doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku - bardzo dobra komunikatywność pozwalająca prowadzić prezentację przed szerszym gronem osób - wysokie poczucie odpowiedzialności, zorientowanie na sukces - samodzielność i skuteczność w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność kierowania i inspirowania zespołów graficznych - biegłe posługiwanie się programami graficznymi (Adobe) Oferujemy: - pracę w jednej z czołowych agencji brandingowych w Polsce, będącej członkiem Klubu Brand Design - atrakcyjne warunki zatrudnienia i pracę z największymi klientami z branży FMCG - komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę Tryb pracy: w siedzibie firmy we Wrocławiu Jeśli spełniasz powyższe wymagania, a przy tym marzysz o pracy w jednej z największych agencji brandingowych w Polsce, masz w sobie coś z wizjonera i chciałbyś tworzyć marki z przyszłością, zapraszamy w nasze szeregi. Aplikacje prosimy składać poprzez formularz dostępny na stronie: http://www.praca.pndfutura.pl/formularz.php lub przesyłając CV, List Motywacyjny i portfolio na adres: [email protected] w temacie wpisując nazwę stanowiska. Z góry dziękujemy za złożone aplikacje, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy