Jump to content

bladaa

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bladaa

  1. jeżeli Cię to zainteresuje to znalazłam meble które są stylizowane na stare, z białego drewna a raczej stylizowane na białe drewno. Ogólnie szukam takich mebli bo chciałam sobie urządzić w tym stylu łazienkę i kuchnię. Na początek właśnie te dwa pomieszczenia. Jak jestem na trasie to często wchodzę na pchli targ, czy przydrożne meble i drobiazgi sprowadzane z Niemiec czy innych zakątków. Pośród mnóstwa ilości śmieci i rupieci, czasem zdarzają się okazy za małe pieniądze. Rzecz w tym, że często trzeba włożyć dużo pracy, żeby je odrestaurować, odnowić i odświeżyć. ale moim zdaniem warto. Chociaż przyznam że to jest zajęcie wymagające czas i cierpliwości. Podajcie jakieś miejsca, gdy wy szukacie staroci. Głownie mnie interesuje województwo małopolskie, ale zdarza mi się jeździć po Polsce więc inne miejsca też będą mile widziane.
  2. no właśnie jak bogaty? :) https://www.youtube.com/watch?v=pryRLUt3yG4
  3. polecam książkę kinga - kontynuację kultowego lśnienia - doktor sen widać jak autor książki się zmienił na przestrzeni lat. Dla odświeżenia polecam przeczytać lśnienie i zaraz potem doktor sen. moc!
  4. super, bardzo mi się podobaja! przejrzałam sobie co tam jeszcze można znaleźć i też takie mnie zainspirowały: ekstra imitacja drewna w życiu bym nie powiedziała że to płytki !
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy