Jump to content

PNK

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About PNK

 • Rank
  Member
 1. PNK

  TABLETY

  Wacom Bamboo Pen&Touch (CTH-460-PL) http://www.komputronik.pl/product/138954/Sprzet_komputerowy_/Peryferia/Wacom_Bamboo3_Pen_Touch.html To ja już raczej nie mam się co zastanawiać. Dzięki Wam.
 2. PNK

  TABLETY

  Michalo, zła precyzja zdań z mojej strony, wybacz.:) Chodzi mi o to, iż nie napalam się na to w jakiś wielki i wyjątkowy sposób oraz nie chcę "być i mieć już natychmiast". Mam sceptyczne podejście do swoich umiejętności, jednak moje chęci są umiarkowane i stabilne. Gdyby nie przyszło mi do głowy, spytać się osoby, która jest obeznana w dziedzinie, to już w moim laikowo-artystycznym kąciku znalazłoby się kilka prac stworzonych za pomocą owego tabletu. Dlatego piszę tu. Jeżeli kupię, bo ku temu się schylam, to czy coś dodatkowo jest potrzebne, by posłużył mi jak najdłużej?
 3. PNK

  TABLETY

  To tak. http://www.komputronik.pl/product/199706/Sprzet_komputerowy_/Peryferia/Genius_Easy_Pen_F610E.html Nie jestem rysownikiem, a obecnie zapału i zdolności na grafika nie mam, jednak wyżej wymieniony tablet wydaje mi się bardzo dobry. To będzie, zakładając, że go kupię, mój pierwszy tablet. Z tego, co udało mi się wyszukać, będzie pasował do mojego monitora. Najprawdopodobniej będę na nim mazać i próbować swoich sił z grafiką 2D i 3D, jednak nadal jestem laikiem. :D Z tego miejsca mam pytanie, które z pewnością niejeden raz musiało pojawić się na forum: Kupić i czy coś do niego dodatkowego się przyda? Będę wielce rad z każdej rady. :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy