Jump to content

KzK

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About KzK

 • Rank
  Member
 1. Witam, chciałbym dodać obiekt 3d do zdjęcia 2d. Przeglądałem tutoriale, jest jeden związany z dodawaniem do sceny z biurkiem obiektu 3d, jednak tam jest dość prosta sytuacja ponieważ cień rzucany jest na płaską powierzchnie (biurko). Ja mam troszeczkę inne zapytanie. Czy jedynym sposobem na dodanie do zdjęcia, np swojego, powiedzmy okularów wyrenderowanych w 3ds max, jest chociaż częściowe wymodelowanie swojej twarzy, żeby uzyskać prawidłowe cienie? Czy może jest jakiś inny sposób?
 2. Zauważyłem sobie że jast taka fajna \"praca\" w 3dsmax w katalogu featured_based/animations/exproll.max . To jest dobre bo piłka toczy się realistycznie podczas ruchu ... próbowałem to odtworzyć ale nie mogę ! .. jak to zrobic .. czy da się coś takiego zrobić np z kołem od samochodu ?
 3. KzK

  Service Packi

  Siemka wszystkim ... znowu małe pytanko: czy są jakieś SP do 3dsmax 3 ? jak tak to czy możecie podać linki ? o o i jeszcze pytanko ... da się 3dsmax 3 przerobić na 4 albo coś takiego ?
 4. KzK

  jak zrobić dziury

  Pozdrawiam i przepraszam wszystkich... mam małe pytanko ... jak w 3dsmax 3 zrobić obiekt z dziurami ? .. np rurkę z dziurkami albo np. pedał gazu lub hamulca z takimi jakby nawierconymi dziurami ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy