Jump to content

Morbid Karbid

Members
 • Content Count

  871
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Posts posted by Morbid Karbid

 1. Olaf, spoko rozumiem o co Ci chodzi. Animacja jest tak dynamiczna, że stosowanie automatów w stylu bevel totalnie się nie sprawdza, bo automat by zadziałał dobrze tylko w kilku klatkach. Jest tu sporo automatyzmów, których z racji ukrytej technologii nie widzicie, ale sednem jest praca artysty, jego smak, wyczucie kształtu, dynamiki. Uwierz mi, że stosunek unikalności do kosztu jest tutaj nadal bardzo korzystny i porównując to np do Papermana wzbudzamy uśmiech zadowolenia na twarzy księgowego.

   

  Maciek Gliwa, Reanimator: HAHA - to, że dajecie się nabrać to naprawdę wielki komplement. Chociaż podobieństwo do 3D to efekt uboczny. Generalnie jedynym obiektem 3D jest powóz. Jest też trochę projekcji na uproszczone 3D. Animacja jest mega tradycyjna. Ale obejrzyjcie sobie animację np konia jak się wspinają na górę. Zrobił to Fernando Moro, który jest geniuszem animacji zwierząt i tę scenę zrobił bez referencji. Odjazd.

  Poczytajcie co reżyser ma na ten temat do powiedznia:

  http://www.cartoonbrew.com/interviews/sergio-pablos-talks-about-his-stunning-hand-drawn-project-klaus-exclusive-113621.html

 2. Sprostowanie do info ze strony głównej: film nie jest jeszcze w fazie produkcji. To jest dopiero teaser/proof of concept.

  Olaf, bevel nie ma tu nic do roboty, a przyrównując naszą technologię do tego prostego efektu ranisz moje serce :)

 3. Fajnie, choć jak już się widziało podobne wcześniej to tyłka nie urywa. W tej stylistyce udało Ci się osiągnąć sporo. Jak dostaniesz inne propozycje to nie odrzucaj, czas podnieść sobie poprzeczkę.

  A i jeszcze jedno. Większość twarzy wygląda jak jakieś stare babcie z przystanku PKS. Weź coś popracuj nad stylizacją :)

 4. O niezłe. Zwłaszcza 3 i 4 z pierwszego posta. Klimat i kolorki bardzo smaczne. Bajkowo, jest historia, spokojnie mogłoby to służyć jako ilustracja albo koncept do filmu animowanego. W 3 za bardzo oszukałaś cienie. Należałoby bardziej przemyśleć kompozycję jeśli chcesz koniecznie twarze w świetle.

  Krzywa pani z laserami wyraźnie słabiej. Po pierwsze pomysł, że należy robić jak wszyscy inni... Większość digital artystów nie umie rysować i ratują się właśnie takimi pomysłami jak super wyrenderowany ślad od lasera czy pierdyliard detali w każdym pikselu. Kompozycja jest tu totalnie chaotyczna, przekaz jest właściwie niejasny, a flarę w tle to już zostawię bez komentarza :)

  Generalnie są tu jakieś przebłyski magii i chętnie będę zaglądał jeśli będziesz dalej wrzucać.

  BTW jakie studia?

×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy