Jump to content

NCdeIgnis

Members
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Excellent

About NCdeIgnis

 • Rank
  Member
 • Birthday 01/06/1987

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. NCdeIgnis

  ORC.jpg

 2. NCdeIgnis

  Gnoll.jpg

  Gnoll insporowany Warcraftem i postacią wszystkim znanego Hoggera :)
 3. @damian85osg Czuję się wywołany do tablicy, bo ten "koleś" czyli ja, nie ma z osobą Artura borubara nic wspólnego. Bardzo proszę o nie rzucanie bezpodstawnych oskarżeń w stosunku do mojej osoby, zwłaszcza na podstawie tego, że ten ktoś skomentował mój wątek. Moje prace i posty firmuje moim prawdziwym imieniem i nazwiskiem (odnośnik do artstation, prace są podpisane) więc byłby to skrajnie głupie gdyby sam komentował swoje własne prace. Zwłaszcza, że administracja pewnie bez problemu wykryła by taki proceder. na forum jestem już prawie 14 lat, nie jestem jakiś przesadnie aktywny ale fakt, ze jestem i dalej publikuje tutaj prace świadczy chyba o fakcie, że szanuję tutejszą społeczność. Moim zdaniem admini powinni usunąć cały ten offtop bo jest niepotrzebny w tym wątku.
 4. @mafida: tak w zetce, materiały w substance painterze ;) @michalo: dzięki! :)
 5. Witam, Chciałem podzielić się z Wami nową pracą do folio :) Modelowanie: Zbrush, Marvelous Designer, Maya. Renderowane w Vray dla Maya. https://www.artstation.com/artwork/OYbnw
 6. Zbliża się premiera nowego Blade Runnera, wzięło mnie na cyberpunkowe klimaty :) Modelowanie: Zbrush, Marvelous Designer, Maya. Renderowane w Vray dla Maya.
 7. Postaram sie cos wrzucić, jak odkopię dane ze starego kompa :) co byś potrzebował?
 8. Cześć. Assasyn, mocno inspirowany Assassin's Creed Unity :) Wykonany w Zbrushu i Marvelous Designerze, textury w Quixelu.
 9. jak znajdę chwilke, to wypuszcze to w większej wersji ;) na CGsociety chyba jest ciut większa wersja tego, ale nie dużo. Może Cie zainteresuje :)
 10. "Nie wolno się bać. Strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie. A kiedy przejdzie, obrócę oko swej jaźni na jego drogę. Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja." litania przeciw strachowi, której Lady Jessika nauczyła Paula , DIUNA Frank Herbert. Hej :) Model został wykonany w Maya i Zbrushu, wyrenderowany został w KeyShocie. Zrobiłem go żeby oderwać się od tego czym obecnie się zajmuje :)
 11. @peter_f: Będę : ) Ale później troszkę. @RickDeckard: Wzorowałem się na ubiorach przedstawicieli ruchów oporów z całej Europy ale chodziło mi o stworzenie bardziej teraźniejszego partyzanta, stąd współczesna torba posłańca(Messenger bag), współczesne buty itp :) A AK-47 jest ponad czasowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy