Jump to content

Animek

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Animek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. cóż bądź co bądź znalazłem już scenarzyste...na forum dotyczącym niezależnego filmu. Ten Topic to jednak ciekawa sprawa. Od drwin, kąśliwych uwag i nic nie wnoszących postów, do rad na temat długości filmu i spraw technicznych :) A ja tylko szukałem scenarzysty... Co do długości animek i przysłowiowego "rzucania się z motyką na słońce". Słyszałem już tysiące tego typu rad przy każdym projekcie( czy to chodziło o komiks, czy film, czy program komputerowy). Prawda jest jednak taka, że w samej tylko Polsce istnieje bardzo dużo ludzi, którzy nie udzielają się na forach dyskusyjnych, lecz w przypływie niewiarygodnej pasji, ambicji i zaangażowania są w stanie zrobic w dośc krótkim czasie projekty które profesjonaliści tworzą przy ogromnych budżetach bardzo długo. W swoim życiu spotkałem tylko jedną taką osobę, ale nauczyłem się od niej że nie ma rzeczy niemożliwych, a rzucanie się z początku na duże projekty nie jest wcale pozbawione sensu. Mawiał on: " Nie sztuką jest pływac przy brzegu. Sztuką jest rzucic się na głęboką wodę i nie utonąc. Ja rzucam się na środek jeziora i walczę o życie" To tak tylko na marginesie Pozdrawiam
  2. Hohohoho ile błyskotliwych i treściwych odpowiedzi już się tu znalazło :) Postaram się odpowiedziec na wszystkie Nie, z oszczędności :d Dla Ciebie mogę zrobic wyjątek jeśli chcesz i przesłac mailem ;P To nie komercyjna i niezależna produkcja Budżet filmu wynosi 1000 zł. Aczkolwiek bardzo dużo zżera studio dźwiękowe,muzyka i wynajęcie kompa do renderingu. Uznałem że 40 zł...jak widac sie pomyliłem :) masz racje NO COMENT. Nie ma to jak sobie nabic posta 3 nic nie wnoszącymi do tematu słowami Znam lepsze. Ale miło że Ci sie spodobal :d Szczerze powiedziawszy to nie uważam żeby Twoją wypowiedź była NAPRAWDĘ DOBRA. No ale cóż, fajnie że się sam dowartościowujesz :) REASUMUJĄC: Z postów wynika że lepiej by było gdybym wogóle nie podawał ceny...cóż człowiek uczy się przez całe życie :)
  3. Zlecę napisanie scenariusza krótkometrażowego filmu animowanego max(10-15 minut) w technice 3D. Szukam osób lubiących i umiejących pisac dobre HUMORYSTYCZNE opowiadania z MORALNYM PRZESŁANIEM. Jeden warunek:Osoba ta musi byc zaznajomiona z takimi animowanymi serialami jakThe Simpsons, South Park, Family Guy, Futurama. Musi czuc i rozumiec ich specyficzny humor.
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy