Jump to content

artursadlos

Members
 • Content Count

  1,414
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by artursadlos


 1. Mile zaskoczenie po poprzednich dyskusyjnych odcinkach. Prawie zadnych cieniutkich i kloacznych zartow. Interesujaca konwersacja, wykorzystanie potencjalu postaci. Pierwsze Legendy ktore od poczatku do konca plynnie i bez znaczych zgrzytow prowadza widza po swoim swiecie. Dla mnie to dowod ze nie trzeba klasc ciezaru na efektach i zgrabna historyjka z poprawnymi dialogami swietnie sie broni bez partikli i zartow o kupie. Oby tez gimnazjalny target kupil ta ewolucje. Teraz tylko czekac na Peruna. Ma dobre wprowadzenie i chcialbym zeby byl godzien hypu ktory sie zbudowal. Najwieksze brawa za rozwoj.


 2. DraxMustHurt - Dzięki. Jeśli chodzi o pancerz to idea za tym jest taka, że na szybko założył co zdążył/w pośpiechu/zastał go stwór gdy się kąpał czy też chędożył :) Chciałem taki szczątkowy kawałek jego pancerza.

   

  DAGOO - pooglądałem i faktycznie głowa wrazeniowo za duża. Trochę w tym winy rozwianych włosów, troszkę proporcji. Celna uwaga.

   

  Odświeżony art z CONCEPTVERSE: Mooeti. Odświeżam bo lubię niektóre starsze i chcę je wrzucić do artbooka (jest w planach ale nieprędkich) a swojej oryginalnej formie są leciwe i widzę za dużo błędów.

   

  ?format=1500w&storage=local

×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy