Jump to content

*gambit*

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About *gambit*

 • Rank
  Member
 1. U mnie w Operze już też działa. Ale jakoś nie widzę tam Helpa. Zainstalowałem sobie za to serwis paka.
 2. No nie jest on aktywny w wiadomości Xeav'a
 3. "The Page You Were Looking for Was Not Found" :(
 4. Czy mógłbym jeszcze prosić kogoś o linka do helpa do 3ds? Ni mogę za pieruna znaleść w gąszczu tutoriali a coraz bardziej odczuwam jego brak. Poza tym nie chcę Was gnębić byle drobiazgami ;-)
 5. Dzięki wszystkim jeszcze raz :-)
 6. Problem w tym, że nie mam helpa (poważnie) :-| Dzięki za pomoc w części dot. bmp. A nie wiesz może cuż źle robię z szachownicą? Już wiem co z tą szachownicą, dzięki wieeeelkie :-)
 7. Witam wszystkich użytkowników. To mój pierwszy post na tym forum. Właśnie zacząłem swoją przygodę z 3ds max i mam problem. Otóż zrobiłem szklaną kulę i ustawiłem ją na płaszczyźnie (plane). Chciałem zmienić teksturę płaszczyzny na szachwonicę i tutaj pojawiły się schody. W edytorze materiałów wybrałem "get material" i następnie "checker". Niestety nie dam rady przeciągnąć tego materiału na żaden obiekt (ani na kulę, ani na płaszczyznę, ani na box). Zauważyłem, że gdy w oknie "get material" wybiorę teksturę z ikonką kuli obok to nie ma problemu z jej nałożeniem, natomiast jeżeli jest to tekstura z ikoną zielonego rombu pojawia się ten problem. Jeżeli ktoś wie co robię nie tak lub jak to zrobić (ew. nałożyć teksturę z dowolnego pliku znajdującego się na HDD) to bardzo proszę o komentarz lub url do rozwiązania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy