Jump to content

jurekk

Members
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Kraków

jurekk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

11

Reputation

 1. Witam Z początkiem zeszłego roku Blender wypuścił w. 2.8 z normalnym/standardowym interfejsem ( lubię tego rodzaju interfejsy - proste, intuicyjne ) co skusiło mnie do zainstalowania programu. Na pierwszy rzut poszedł sculpting i tak zostało do dziś, okazało się że modelowanie daje mi niesamowitą frajdę i świetną zabawę. Dotychczas swoje projekty robiłem praktycznie do szuflady, trochę głupio, więc postanowiłem założyć tu teczkę co by coś się z tym działo, żyło ... Jakiś czas temu w galerii zamieściłem swoją pracę, wrzucam też tu żeby było jakoś po kolei i ostatni projekt BabaJaga, jeszcze sporo roboty, ale model już jest
 2. jurekk

  Geronimo

 3. Tomuś -> to u góry to mikrofalówka Teka (wys. 45,5cm), piekarnik też Teka (wys. 60,0cm). Yaro -> kafelki mają nie odbijać.
 4. Lis -> a to dlatego że do dziś nie miałem czasu skończyć oglądać twojego tutka Bonsai ( zresztą bardzo fajny tutorial więcej takich a nauczę się robić roślinki ). Master -> próbowałem w ten deseń ale szafki robią się białe a mają być jak na wizce kremowe, ale dzięki.
 5. Po długich bólach urodziłeee..m (UFF). 3dMax, VRay, PS
 6. W poprzednich pracach w których można się było na siłę czepiać nie widziałeś błędów natomiast z tej nie jesteś zadowolony - ciekawe ?! wg mnie twoja najlepsza praca, może tylko zdeczka przepalon.
 7. Fajne ręczniki. Bardzo przyjemna łazienka render też SUPER, jedynie materiał umywalki i kibelka powinien być bardziej ceramiczny - szklisty.
 8. Druga prześwietlona ale ogólnie WYPAS !!
 9. Nadal twierdzę że jest to pochłaniacz w formie lampy.
 10. Pozostaje tylko chwalić ->> SUPER !!!
 11. Balustrada schodów dziwnie wyszła i mapowanie stopni nie teges ( chyba że stopnie fornirowane a nie z litego ?!) reszta BARDZO FAJNA.
 12. ... materac dziwnie pogięty, musi być baa...aardzo stary, mój ma 7 lat i naśrodku dopiero ledwo, ledwo zapadnięty.
 13. Kolor ściany (tapety ?) zbyt jaskrawy wolę w oryginale. Zdjęcie refki zbyt małe ale te dwie wiszące lampy u ciebie to najprawdopodobnie brakujący pochłaniacz.
 14. Pięknie, pięknie, cacane rendery. Papier do d... raczej się nie nadaje i kabina jakoś mało szczelna reszta super.
 15. barton_fink - za fantastyczny klimat, co do techniki to wszystkie prace są na bardzo wysokim poziomie i pod tym względem ciężko by się było zdecydować. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH - SUPER PRACE !!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy