Jump to content

kaczorex

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About kaczorex

 • Rank
  Member
 1. A może źle rozumiemy? W końcu nie planowalibyśmy pokazać wydawcy gry, jeśli jej nie zaczęliśmy, nie? W każdym razie, przywykłem, że nowych zawsze się traktuje "inaczej". Że taka niepisana zasada "nowy -> dać mu zrozumieć kto rządzi" itd. Nie zrozumcie tego źle, ale możnaby powiedzieć, że się nie rozumie, że coś źle napisane, a nie od razu "jakby to napisało dziecko". Pewnie 70% userów for na całym świecie jest poniżej 18. Ale koniec offtop.
 2. Ech, na grafice się nie znam, chodziło mi o to, że jeśli chcesz dołączyć, to powinieneś wiedzieć, jak zrobić większość obiektów, które nas otaczają. (P.S.W Twoim avku właśnie jest dziecko... hmm... podobno avatary też wyrażają osobowość...).
 3. Witam! Grupa HypnoXX poszukuje grafików 3D. Grafika musi być w formacie .3ds, .x lub .md2. Jeśli ktoś chciałby zarobić, to cóż, szukamy wydawcy i jest pewna możliwość, że za jakiś miesiąc komuś pokażemy FPS-a. Chętni mogą się zgłaszać na moje GG: 4896599. Jeśli chodzi o typ grafiki, to różne. Od małych myszek, przez zombi po statki kosmiczne. Chodzi o to, że każda gra jest inna, w każdej jest inna sceneria itd., dlatego grafik powinien umieć robić grafikę wszelaką. Ale każdy kto coś umie, np. zwierzęta może się zgłosić. Pozdrawiam P.S.Póki co nie mamy wydawcy, dlatego żadnego kontraktu nie trzeba podpisywać ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy