Skocz do zawartości

[współpraca] Pomoc w modelowaniu - pod wizki w UE4 [duet], [Kraków]


matiuss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

interesuje mnie tworzenie wizualizacji architektonicznych z wykorzystaniem silnika: Unreal Engine 4, później też z możliwością wirtualnego spaceru po apartamentach. Szukam osoby, która byłaby skłonna podjąć się ze mną współpracy (taki duet).

 

Wiem ile czasu zajmuje modelowanie/texturowanie, później ustawienia wszystkiego w UE4, oświetlenie, shadery itp.. Jako, że nie przepadam za modelowaniem HP, chciałbym podzielić nasze obowiązki: Ty będziesz odpowiedzialny za modelowanie + ewentualną pomoc przy texturowaniu - Ja, za cała resztę + pomoc przy modelowaniu. Oczywiście, będziemy sobie wzajemnie pomagać, ale to wszystko kwestia dogadania, ważne żebyś miał chęci i umiał to robić. Nie jestem jakimś specem, dopiero wchodzę w ten świat i się uczę, więc od Ciebie też nie będę tego wymagać.

Dodatkowo fajnie by było, jakbyś nie korzystał z 3dsmaxa tak jak większość tylko np. z MODO, znał pakiet Substance + marvelous designer, umiał wypalać normal mapy i jeszcze był z Krakowa. Jeżeli z naszej współpracy wyniknie coś dobrego to możemy śmiało myśleć nad czymś więcej. Tutaj moja ostatnia praca: HighresScreenshot00014 a jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to zapraszam na priv lub na moją stronę http://www.matius.co.nf

Pozdrawiam,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności