Jump to content
 • News

  Our website articles

  Zombies Cinematic - Call of Duty: Modern Warfare III - od Platige Image

  W internecie ukazał się cinematic do gry Call of Duty: Modern Warfare III 
  Animacja stworzona przez studio Platige Image we współpracy z Activision.
   
  Reżyser: Damian Nenow
  Supervisor CG: Hubert Zegardło
  Dyrektor artystyczny: Kamil Murzyn/Adrian Bajusz
  Producent: Ewelina Zawadzka
  Producent wykonawczy: Piotr Prokop
  Korekcja kolorów: Piotr Sasim

  0 comments

  Zwiastun Cyberpunk 2077 Phantom Liberty - Idris Elba

  Premiera dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 nastąpi 26 września 2023 roku. W ramach rozgrzewki przed tym wydarzeniem, CD Projekt przedstawił nowy klip filmowy, który z pewnością zrobił swoje. W najnowszym trailerze CP 2077 Phantom Liberty główną rolę odgrywa postać, którą zagrał znany z Hollywood aktor, Idris Elba, prezentując się niezwykle spektakularnie. Historia przedstawiona w zwiastunie wciąga, a nowo wprowadzony bohater robi prawdziwe furorę. 
  Zobaczcie zresztą zwiastun dodatku 🔥
  Making of:
   

  43 comments

  3D TRIBE - event branży Arch-Viz - 22 wrzesień Gdańsk

  22 września w Gdańsku odbędzie się event o nazwie 3D TRIBE
  3D TRIBE to wydarzenie networkingowe, które gromadzi profesjonalistów z branży Arch-Viz oraz grafiki 3D. Dzięki różnorodności tematów i punktów widzenia każdy uczestnik może zdobyć cenną wiedzę oraz nowe doświadczenia.
  Najbliższa edycja eventu zapowiada się naprawdę ciekawie. 
  Od organizatora:
  Jesteśmy platformą integrującą różnorodne środowiska kreatywne, nieformalnie tworzącą nową sieć komunikacyjną. Wspieramy jednostki oraz firmy, przyczyniając się do ich rozwoju i ekspansji. Nasza konferencja stanowi doskonałą okazję do dzielenia się wiedzą, nawiązywania relacji oraz inspirujących dyskusji.
  Nasza misja to stworzenie otwartej przestrzeni dla rozwoju branży 3D w Polsce. Wszystkie działania w ramach 3D TRIBE mają charakter non-profit. Naszym celem jest stabilizacja i umocnienie zawodów kreatywnych w kraju.
  Podczas poprzednich edycji, gościliśmy specjalistów z zakresu sztucznej inteligencji, architektów, grafików 3D oraz twórców oprogramowania. To luźne i nieformalne spotkanie ma na celu połączenie różnych branż kreatywnych związanych z grafiką 3D oraz klientami.
  Więcej informacji: https://archvizartist.com/live-events/
   

  Strona wydarzenia: https://archvizartist.com/live-events/

  0 comments

  Był sobie człowiek - animacja Kamila Wójcika

  Kamil Wójcik jest autorem zabawnej animacji zatytułowanej "Był sobie człowiek". Filmowi udało się zdobyć już pewną popularność w internecie, ale odsyłam tak naprawdę do wątku założonego przez samego autora tutaj. Tam znajdziecie więcej informacji i jeśli macie jakieś pytanie - zapewne Kamil na nie odpowie.
   

  0 comments

  Promised Land Art Festival 2023 - 2 do 6 września EC1 w Łódź

  Znamy program Promised Land Art Festival 2023
  CD PROJEKT RED przedstawił szczegóły dotyczące programu tegorocznej edycji Promised Land Art Festival, wyjątkowego wydarzenia służącego wymianie doświadczeń profesjonalistek i profesjonalistów z branży kreatywnej, oraz towarzyszącego mu wydarzenia Open Day — które odbędą się w dniach od 2 do 6 września w kompleksie EC1 w Łodzi.
  W tegorocznym programie Promised Land Art Festival nie zabraknie interesujących wykładów na tematy związane m.in. z grafiką 3D, ilustracją, animacją, storytellingiem i szeroko pojętą technologią wykorzystywaną przy produkcji gier wideo z segmentu AAA i filmów. Udział w nich wezmą uznane ekspertki i eksperci tacy jak m.in. Masahiko Otsuka, jeden z założycieli studia Trigger, w którym powstało anime Cyberpunk: Edgerunners, Kamila Szutenberg znana ze swojej współpracy z Wizard of the Coast, Brian Matyas ze studia LucasArts i Ben Erd z Blizzard. W programie znalazły się również warsztaty malarstwa olejnego z Marcinem Minorem oraz warsztaty rzeźby z Tomaszem Radzewiczem i Romainem Van den Boghaertem, a także serii spotkań Open Talk dedykowanych dyskusjom artystek i artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki tradycyjnej i cyfrowej. 
  Z pełnym programem festiwalu można zapoznać się w tym miejscu.
  Ideą festiwalu Promised Land jest wymiana wiedzy i doświadczenia, networking oraz zacieranie granic między sztuką tradycyjną i cyfrową. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak i tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w branży kreatywnej. 
  Wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi jest odbywający się 2 września Open Day — w ramach którego odbędą się dodatkowe wykłady, a także konsultacje portfolio z udziałem m.in Jakuba Knapika i Lucjana Więcka z CD PROJEKT RED. Program wydarzenia znajduje się na oficjalnej stronie.
  Bilety na Promised Land Art Festival 2023 można nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony wydarzenia. W ramach biletu osoby uczestniczące otrzymają dostęp do wszystkich aktywności planowanych w ramach głównej części festiwalu, a także wstęp na Open Day. Osoby zainteresowane udziałem wyłącznie w wydarzeniu towarzyszącym festiwalu mogą zakupić bilety oddzielnie na dedykowanej stronie.
   
  Organizatorem Promised Land Art Festival jest studio CD PROJEKT RED. Wśród partnerów znajdują się m.in. Adobe, Epic Games, Wacom, Vicon, Logitech, Autodesk, Samsung, Ekobilet, OSHEE oraz AMD. Patronem wydarzenia jest Miasto Łódź w ramach programu “600 lat Łodzi” i promocji marki “EC1 Łódź – Miasto Kultury”. Więcej informacji na temat festiwalu dostępnych jest za pośrednictwem oficjalnej strony wydarzenia.
   

  7 comments

  Kulisy Motion Capture: Animacja ruchu w filmach, grach, AI - Adrian Perdjon

  Kulisy Motion Capture: Fascynująca Technologia Przenosząca Ruchy Aktorów do Przestrzeni 3D!
  W najnowszym odcinku podcastu Klaudii Borowiec dowiecie się więcej na temat motion capture - zachwycającej technologii, która przenosi ruchy aktorów do świata trójwymiarowego! Gościem odcinka jest Adrian Perdjon, współzałożyciel warszawskiego studia Bones, które może poszczycić się udziałem w wielu renomowanych produkcjach, takich jak "The Vanishing of Ethan Carter" (dwie nagrody BAFTA), "This War of Mine" (Time Magazine Awards dla "Gamechanger") oraz "Bound" (wyróżnienie za jakość animacji), a także produkcją wszystkich trzech części bestsellerowej gry "The Witcher".
  Tematy poruszone w podcaście:
  ▶️ rozwój branży motion capture oraz najnowsze trendy z nią związane.
  ▶️ proces pracy z wykorzystaniem tej technologii i jej wpływowi na tworzenie bardziej realistycznych postaci
  ▶️ najciekawsze projekty, kluczowe umiejętności specjalistów od motion capture, oprogramowanie, sprzęt, a także różnice między filmem a produkcją gier.
  ▶️ korzyści i możliwości, jakie niesie ze sobą motion capture (również wpływ sztucznej inteligencji na przyszłość branży).
   
   

  0 comments

  Podcast: Izabela Poznańska - animacja twarzy w Avatarze 2

  Zapraszamy od obejrzenia/odsłuchania nowego odcinka podcastu Klaudii Borowiec. Gościem specjalnym odcinka jest  Izabela Poznańska, doświadczona facial modeler i blendshape artist, która miała okazję pracować przy największych produkcjach filmowych, w tym przy "Avatarze: Istocie wody" reżyserii Jamesa Camerona!
  Podczas rozmowy, Izabela opowie nam o kulisach swojej pracy, wyzwaniach, z którymi musiała się zmierzyć, oraz porówna pracę nad produkcjami polskimi i zagranicznymi. Będziemy mieli okazję poznać drogę, którą przeszła, aby osiągnąć sukces w branży filmowej, oraz dowiemy się, jakie umiejętności są niezbędne dla facial modelerów i blendshape artistów.
  Jeśli interesuje Was praca w branży filmowej, animacja twarzy czy kulisy tworzenia największych produkcji, to ten odcinek jest dla Was! Nie przegapcie tego wyjątkowego spotkania z ekspertką. 
   
   

  4 comments
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy