Jump to content

adek

Administrators
 • Content Count

  11,939
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

adek last won the day on November 14 2012

adek had the most liked content!

Community Reputation

82 Excellent

About adek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za odpowiedź. W takimr razie czy weźmiesz udział w jakimś speedpaintingu? Pisz szczerze, o to chodzi w tym wątku. Feedbkack -super sprawa. O to nam chodzi. @olaf bez dwóch zdań to nasz engagement booster 😉
 2. Tak działał speedpainting i speedsculpting. O tym myślałem, ale właśnie, czy to też nie pewna zaszłość? Czy nadal ktoś będzie chętny? Jesteśmy w stanie to fajnie rozegrać, tworzyć dodatkowe wyróżnienia na głównej (np. news z wynikami), promo portfolio itp.
 3. Dlatego zadajemy pytanie i właśnie taki feedback jest pomocny. Jakich treści byś oczekiwał. To właśnie z tym mamy problem (aktywne kilka wątków, brak nowych)
 4. Super. Dzieki za feedback. Nie wiem czy jestes na bieżąco. Reaktywacja - tutaj zostało wiele powiedziane Zdajemy sobie sprawę, że czasy się zmieniły, nie liczymy na powrót tych czasów. Silnik też inaczej działa, my jesteśmy nastawieni inaczej. Tak jak tam to zostało napisane. Ukierunkowanie jest inne - galeria, promocja prac, autorów. Ale brakującym elementem jest właśnie brak dyskusji. Dużo ludzi się loguje, przegląda, ale kompletnie nic nie komentuje. Szukamy co może przywrócić życie tutaj. Pomysły na szybko to Speedpainting, Speedsculpting - ale to też pytanie czy te czasy tez już minęły 😉 Inny pomysł to cykliczne AMA z różnymi ludzmi.
 5. Ale właśnie się przełamałeś. Przecież nie musisz mieć super prac, aby brać udział w dyskusjach. Inna sprawa, że nie musisz od razu wrzucać prac do galerii, załóż teczkę i wrzucaj progress. Nie ma w tym nic złego. Każdy kiedyś zaczynał. Tak wiele osób tutaj szlifowało skilla.
 6. Coś chyba grafiki nie działają?
 7. [Ten post wkleiłem też na Maxowym Facebooku] Mamy pewien dylemat. W wakacje jak wiecie wskrzesiliśmy Max3D.pl. Z kilku rzeczy jesteśmy zadowolone. Prace - wrzucacie je codziennie i tutaj nie możemy narzekać na brak rekomendacji, które możemy promować dodatkowo tutaj. Co nas zastanawia. Dużo ludzi loguje się, ogląda, czyta, ale nic nie piszecie. Zastawiamy się dlaczego tak się dzieje. Zastanawiamy się również nad powróceniem do Speedpaintingu i Speedsculptingu, ale czy ktoś będzie chętny? Nowy system pozwala na przyjemne wrzucanie prac itp. Możecie komentować te kwestie tutaj jak i na forum.
 8. adek

  Bruce Willis

  vintage 🙂
 9. Kilka dni temu swoją premierę na YouTube miał krótki film (sci-fi) Ruairiego Robinsona pt. "Corporate Monster". To nie pierwszy film tego reżysera. Jeśli komuś przypadnie do gustu warto zapoznać się z pozostałą twórczością Robinsona. Warto dodać, że 2002 roku stworzył on film "Pięćdziesiąt Procent Szarości (Fifty Percent Grey)" (bajkowa historia żołnierza, który trafia do nieba, jednak nie wie, co ma tam ze sobą zrobić). W 2012 roku całkiem sporym sukcesem okazał się również inny film Ruairiego pt. "Blinky". Corporate Monster (2019) Pozostałe dwa filmy o których pisaliśmy na początku artykułu. Blinky (2012) Fifty Percent Grey (2001)
 10. Kilka dni temu swoją premierę na YouTube miał krótki film (sci-fi) Ruairiego Robinsona pt. "Corporate Monster". To nie pierwszy film tego reżysera. Jeśli komuś przypadnie do gustu warto zapoznać się z pozostałą twórczością Robinsona. Warto dodać, że 2002 roku stworzył on film "Pięćdziesiąt Procent Szarości (Fifty Percent Grey)" (bajkowa historia żołnierza, który trafia do nieba, jednak nie wie, co ma tam ze sobą zrobić). W 2012 roku całkiem sporym sukcesem okazał się również inny film Ruairiego pt. "Blinky". Corporate Monster (2019) Pozostałe dwa filmy o których pisaliśmy na początku artykułu. Blinky (2012) Fifty Percent Grey (2001) Zobacz cały article
 11. SHAKE (shakeshake.org) to nowa inicjatywa, która zawiera to, co najistotniejsze w wydarzeniach dedykowanych sztuce cyfrowej. Zaproszeni przez nas goście reprezentują różne nurty artystyczne przez co spektrum zagadnień przedstawianych podczas SHAKE, jest nieograniczone. Naszym celem jest połączenie całej społeczności artystycznej, wymiana doświadczeń i wartościowych uwag na temat sztuki cyfrowej i wszystkich zagadnień z nią związanych. Łączymy twórców z branży graficznej 2D, 3D, VFX i DTP. Dzięki SHAKE poruszamy sprawy związane z pracą zawodową - pokazujemy, jak pracują najlepsi profesjonaliści w kraju oraz poznajemy ich sposoby na tworzenie projektów na najwyższym poziomie. Rozmawiamy o tym, jakich błędów nie popełniać i czego unikać w pracy przy najbardziej wymagających zleceniach. Dzięki wymianie doświadczeń, a także budowaniu sieci kontaktów po prostu poszerzamy horyzonty. Wszystko po to, żeby praca "w sztuce" była jeszcze przyjemniejsza, jeszcze bardziej inspirująca, a także efektywna. SHAKE! Poczuj się częścią SHAKE'a! Zmieszaj się z nami 5-6 października 2019 r. w Krakowskim Parku Technologicznym (ul. Podole 60, Kraków). LINE UP: Marek Madej Sylwia Bomba Tomasz Strzałkowski Bartek Kalinowski Forin Alek Sajnach Michał Lisowski Więcej: http://www.shakeshake.org/
 12. SHAKE (shakeshake.org) to nowa inicjatywa, która zawiera to, co najistotniejsze w wydarzeniach dedykowanych sztuce cyfrowej. Zaproszeni przez nas goście reprezentują różne nurty artystyczne przez co spektrum zagadnień przedstawianych podczas SHAKE, jest nieograniczone. Naszym celem jest połączenie całej społeczności artystycznej, wymiana doświadczeń i wartościowych uwag na temat sztuki cyfrowej i wszystkich zagadnień z nią związanych. Łączymy twórców z branży graficznej 2D, 3D, VFX i DTP. Dzięki SHAKE poruszamy sprawy związane z pracą zawodową - pokazujemy, jak pracują najlepsi profesjonaliści w kraju oraz poznajemy ich sposoby na tworzenie projektów na najwyższym poziomie. Rozmawiamy o tym, jakich błędów nie popełniać i czego unikać w pracy przy najbardziej wymagających zleceniach. Dzięki wymianie doświadczeń, a także budowaniu sieci kontaktów po prostu poszerzamy horyzonty. Wszystko po to, żeby praca "w sztuce" była jeszcze przyjemniejsza, jeszcze bardziej inspirująca, a także efektywna. SHAKE! Poczuj się częścią SHAKE'a! Zmieszaj się z nami 5-6 października 2019 r. w Krakowskim Parku Technologicznym (ul. Podole 60, Kraków). LINE UP: Marek Madej Sylwia Bomba Tomasz Strzałkowski Bartek Kalinowski Forin Alek Sajnach Michał Lisowski Więcej: http://www.shakeshake.org/ Zobacz cały article
 13. Świetnie z tego wybrnąłeś. Nie chciałbym (ze względu na limit serwera) plików wideo. Dzisiaj do tego mamy YT, Vimeo czy właśnie Twitter. Sposób w jaki to wrzuciłeś jest świetny bo dodatkowo "promujesz" swój profil na Twitterze jeśli ktoś chciałbym Cię śledzić.
 14. adek

  Apartament nad Baltykiem

  Pięknie oświetlone, wyrenderowane. Dawno nie miałem już problemu z rozpoznaniem czy coś jest zdjęciem, a renderem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy