Jump to content

adek

Administrators
 • Content Count

  11,961
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

adek last won the day on November 14 2012

adek had the most liked content!

Community Reputation

96 Excellent

About adek

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Były już takie sytuacje, społecznośc zawsze wygrywała. To OpenSource więc zawsze powstanie jakiś fork. Taka sytuacja miała miejsce gdy OpenOffice został wykupiony przez Oracle. Powstał LibreOffice, który ma się dużo lepiej. Przez chwile sytuacja była nie do końca klarowna, ale większość developerów przeszła do Libre. Sponsorzy przy oprogramowaniu to nic nowego ani też nic strasznego. Szczególnie jeśli chodzi o obsługę danego sprzętu. Powiedziałbym, że to raczej mocny pstryczek dla komercyjnej konkurencji.
 2. Już jest od dawna oficnalny watek o tym wydarzeniu. Dzisiaj rowniez przypominalismy o nim nawet na FB Wątek na forum też jest: Więc to duplikat
 3. Witamy! Genialna wrzutka. Jak dla mnie ładniejszy niż koncept Hondy E.
 4. Ale w IT jest podobnie. Tutaj też znaczenie ma czas, w tej chwili jest boom na programistów i ci nie chcą siedzieć w jednej firmie, probują różnych rzeczy, praca zdalna, inna firma. Znam kilku właścicieli i sytuacja jest normalna. Oceniają to w porządku i właśnie mówią, że co roku jest ok. 10-15% rotacji, ale wiedzą o tym, ludzie się nudzą, mogą zmienić, nawet nie chodzi o pieniądze. Tylko tutaj ważne jest, aby wcześniej informowali o tym. Dużo też zależy od zespołów, managerów pod jakich się podlega i to chyba najczęstsza przyczyna zmiany.
 5. Hmm.... rozumiem i nie rozumiem. CDProjekt jest więc jakimś wyjątkiem? Zdaje się, że Marek Okoń pracował nad pierwszą cześcią w większości też zdalnie. Trochę szkoda bo dużo rzeczy się pojawiało zakulisowych 🙂
 6. Nie jestem na bieżąco, ale ta sama ekipa pracuje przy drugiej części co przy pierwszej? (chodzi mi też o wiadomo kogo, mieliśmy mocną reprezentację Polski tutaj) 🙂
 7. Daj znać. Myślę, że taką akcję będzie można fajnie wypromować na głównej - newsy + FB, podpiąć.
 8. HumbleBundle w max. konfiguracji wycenili to 998$. HB działają od wielu lat i tutaj raczej jakoś bardzo nie naciągają. Kupiłem również dla Pinacle Studio do wideo.
 9. Ale dlaczego te licencje standalone przestały działać? Niewiadome pochodzenie? Daleki jestem od kupowania softu używanego z allegro, ale tutaj o ile to były boxy to jestem ciekaw dlaczego Corel dezaktywował te licencje. Może ktoś je sprzedał x razy?
 10. Dwa dni temu na Humble Bundle pojawiła się możliwość kupienia pakietu dla grafików oraz twórców gier zainteresowanych m.in. silnikiem Unity 3D. Płacąc (w zależności od tego jakiego oprogramowania potrzebujecie) 25$ - otrzymujecie w zamian Corel Paintera, Gravit Designera, PaintShop® Pro Ultimate, Pinacle Studio, zestawy pędzli itp... Cena pakietu 25$ zawiera oprogramowanie za ok. 998$ (prawie 4000zł przy obecnym kursie) Pierwszy zestaw, który może was zainteresować to pakiet oprogramowania graficznego. Potrzebujecie Colre Paintera? Gravit Designera? Bundle z oprogramowaniem https://www.humblebundle.com/software/painter-create-with-confidence?partner=max3d Unity 2019 Bundle https://www.humblebundle.com/software/unity-2019-bundle?partner=max3d Zauważycie również, że linki zawierają informacje o partnerstwie Max3D. Zgadza się, zostaliśmy partnerem Humble Bundle, a więc kupująć poprzez ten link wspieracie również max3D.pl (dla was nie wiąże się to z żadną dodatkową opłatą, a więc kwota pakietów jest stała)
 11. Dwa dni temu na Humble Bundle pojawiła się możliwość kupienia pakietu dla grafików oraz twórców gier zainteresowanych m.in. silnikiem Unity 3D. Płacąc (w zależności od tego jakiego oprogramowania potrzebujecie) 25$ - otrzymujecie w zamian Corel Paintera, Gravit Designera, PaintShop® Pro Ultimate, Pinacle Studio, zestawy pędzli itp... Cena pakietu 25$ zawiera oprogramowanie za ok. 998$ (prawie 4000zł przy obecnym kursie) Pierwszy zestaw, który może was zainteresować to pakiet oprogramowania graficznego. Potrzebujecie Colre Paintera? Gravit Designera? Bundle z oprogramowaniem https://www.humblebundle.com/software/painter-create-with-confidence?partner=max3d Unity 2019 Bundle https://www.humblebundle.com/software/unity-2019-bundle?partner=max3d Zauważycie również, że linki zawierają informacje o partnerstwie Max3D. Zgadza się, zostaliśmy partnerem Humble Bundle, a więc kupująć poprzez ten link wspieracie również max3D.pl (dla was nie wiąże się to z żadną dodatkową opłatą, a więc kwota pakietów jest stała) Zobacz cały article
 12. Warto wrzucić tutaj link do making ofa w WIPie:
 13. adek

  CAT

  Za dużo dobrego wrzucasz. Jak to w tak krótkim czasie promować 😉 A na serio - wrzucaj. Tę kwestię jakoś ogarniemy!
 14. Powiem tak, ze swojej strony możemy zapewnić fajną promocję zwycięzcy - nawet pierwszych trzech miejsc, ale osoba, która zajmie pierwsze miejsce - faktycznie może dostać pakiet - strona główna, praca, imie nazwisko (link do portfolio), promocja na FB, oddzielny dział z bitwami (nareszcie naprawdę jest to jak organizować). Jeśli co najmniej 10 osób weźmie udział to odbiorę to za sukces na ten moment. Tylko wiecie, nie wiem wygląda sytuacja dzisiaj jeśli uważacie, że ktoś weźmie udział to jedziemy. Z drugiej strony, nawet jeśli nikt nie weźmie udziału - przekaz będzie jasny 🙂 Czy dziś jest sens robić podział 3D/2D? Czyste 3D wymaga dużo więcej czasu z tego zdaje sobie sprawę, ale pytam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy