Jump to content

adek

Administrators
 • Content Count

  11,932
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

adek last won the day on November 14 2012

adek had the most liked content!

Community Reputation

81 Excellent

About adek

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. adek

  Bruce Willis

  vintage 🙂
 2. Kilka dni temu swoją premierę na YouTube miał krótki film (sci-fi) Ruairiego Robinsona pt. "Corporate Monster". To nie pierwszy film tego reżysera. Jeśli komuś przypadnie do gustu warto zapoznać się z pozostałą twórczością Robinsona. Warto dodać, że 2002 roku stworzył on film "Pięćdziesiąt Procent Szarości (Fifty Percent Grey)" (bajkowa historia żołnierza, który trafia do nieba, jednak nie wie, co ma tam ze sobą zrobić). W 2012 roku całkiem sporym sukcesem okazał się również inny film Ruairiego pt. "Blinky". Corporate Monster (2019) Pozostałe dwa filmy o których pisaliśmy na początku artykułu. Blinky (2012) Fifty Percent Grey (2001)
 3. Kilka dni temu swoją premierę na YouTube miał krótki film (sci-fi) Ruairiego Robinsona pt. "Corporate Monster". To nie pierwszy film tego reżysera. Jeśli komuś przypadnie do gustu warto zapoznać się z pozostałą twórczością Robinsona. Warto dodać, że 2002 roku stworzył on film "Pięćdziesiąt Procent Szarości (Fifty Percent Grey)" (bajkowa historia żołnierza, który trafia do nieba, jednak nie wie, co ma tam ze sobą zrobić). W 2012 roku całkiem sporym sukcesem okazał się również inny film Ruairiego pt. "Blinky". Corporate Monster (2019) Pozostałe dwa filmy o których pisaliśmy na początku artykułu. Blinky (2012) Fifty Percent Grey (2001) Zobacz cały article
 4. SHAKE (shakeshake.org) to nowa inicjatywa, która zawiera to, co najistotniejsze w wydarzeniach dedykowanych sztuce cyfrowej. Zaproszeni przez nas goście reprezentują różne nurty artystyczne przez co spektrum zagadnień przedstawianych podczas SHAKE, jest nieograniczone. Naszym celem jest połączenie całej społeczności artystycznej, wymiana doświadczeń i wartościowych uwag na temat sztuki cyfrowej i wszystkich zagadnień z nią związanych. Łączymy twórców z branży graficznej 2D, 3D, VFX i DTP. Dzięki SHAKE poruszamy sprawy związane z pracą zawodową - pokazujemy, jak pracują najlepsi profesjonaliści w kraju oraz poznajemy ich sposoby na tworzenie projektów na najwyższym poziomie. Rozmawiamy o tym, jakich błędów nie popełniać i czego unikać w pracy przy najbardziej wymagających zleceniach. Dzięki wymianie doświadczeń, a także budowaniu sieci kontaktów po prostu poszerzamy horyzonty. Wszystko po to, żeby praca "w sztuce" była jeszcze przyjemniejsza, jeszcze bardziej inspirująca, a także efektywna. SHAKE! Poczuj się częścią SHAKE'a! Zmieszaj się z nami 5-6 października 2019 r. w Krakowskim Parku Technologicznym (ul. Podole 60, Kraków). LINE UP: Marek Madej Sylwia Bomba Tomasz Strzałkowski Bartek Kalinowski Forin Alek Sajnach Michał Lisowski Więcej: http://www.shakeshake.org/
 5. SHAKE (shakeshake.org) to nowa inicjatywa, która zawiera to, co najistotniejsze w wydarzeniach dedykowanych sztuce cyfrowej. Zaproszeni przez nas goście reprezentują różne nurty artystyczne przez co spektrum zagadnień przedstawianych podczas SHAKE, jest nieograniczone. Naszym celem jest połączenie całej społeczności artystycznej, wymiana doświadczeń i wartościowych uwag na temat sztuki cyfrowej i wszystkich zagadnień z nią związanych. Łączymy twórców z branży graficznej 2D, 3D, VFX i DTP. Dzięki SHAKE poruszamy sprawy związane z pracą zawodową - pokazujemy, jak pracują najlepsi profesjonaliści w kraju oraz poznajemy ich sposoby na tworzenie projektów na najwyższym poziomie. Rozmawiamy o tym, jakich błędów nie popełniać i czego unikać w pracy przy najbardziej wymagających zleceniach. Dzięki wymianie doświadczeń, a także budowaniu sieci kontaktów po prostu poszerzamy horyzonty. Wszystko po to, żeby praca "w sztuce" była jeszcze przyjemniejsza, jeszcze bardziej inspirująca, a także efektywna. SHAKE! Poczuj się częścią SHAKE'a! Zmieszaj się z nami 5-6 października 2019 r. w Krakowskim Parku Technologicznym (ul. Podole 60, Kraków). LINE UP: Marek Madej Sylwia Bomba Tomasz Strzałkowski Bartek Kalinowski Forin Alek Sajnach Michał Lisowski Więcej: http://www.shakeshake.org/ Zobacz cały article
 6. Świetnie z tego wybrnąłeś. Nie chciałbym (ze względu na limit serwera) plików wideo. Dzisiaj do tego mamy YT, Vimeo czy właśnie Twitter. Sposób w jaki to wrzuciłeś jest świetny bo dodatkowo "promujesz" swój profil na Twitterze jeśli ktoś chciałbym Cię śledzić.
 7. adek

  Apartament nad Baltykiem

  Pięknie oświetlone, wyrenderowane. Dawno nie miałem już problemu z rozpoznaniem czy coś jest zdjęciem, a renderem.
 8. W tej chwili z tego co porównywałem - galeria działa jak w tych serwisach oprócz tego widoku. Do szczęścia brakuje widoku aktualnego po modyfikacjach. I tak jak pisałem, wszystko oprócz tych kategorii działa spoko. Zobaczymy jak będzie więcej albumów. Wysłałem zapytanie do kilku osób czy jest to możliwe i możliwy koszt. Zobaczymy.
 9. Pisałem o tym wcześniej. O co chodzi z tym kołem na nowo? Nie ma możliwości stworzenia takiego widoku o jakim piszesz (z użyciem tego silnika), ale po testach, albumy i widok ogólny daje radę. Tak naprawdę widok wspólny jest dla głównej, dla głównej galerii, jedynie podział na albumy jest w Galerii (danej kategorii jak się wejdzie) Natomiast to rozwiązanie faktycznie będzie i tak lepsze od tego co było.
 10. adek

  Heritage

  Super. Wrzuć jakąś serie bo chciałbym na FB w weekend pokazać. I od razu będę wiedział czy działa 🙂
 11. adek

  Heritage

  Masz PMy wyłączone, nie mogłem napisać, ale otworzyliśmy właśnie galerie i możesz od teraz wrzucać nie tylko pojedyncze prace, ale również albumy. Więcej:
 12. Uwaga! Ważna zmiana. Albumy są już otwarte dla wszystkich. Po sugestii m.in @Levus, @Karakan, @Loozack Wrzucając prace do galerii jest opcja albumu - tam możecie stworzyć worek do którego możecie wrzucić na razie do 10 prac. A więc na projekty powinno być idealne. Mam nadzieję, że dzięki temu faktycznie nie stracimy, aż tylu dobrych wrzutek - przykład ostatni @plasti (wrzucił jedną pracę z Porshe), kliknąłem w ArtStation, a tam naprawdę pozostaje ujęcie równie świetne.
 13. adek

  Heritage

  Przepięknie wyszło!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy