Jump to content

Nawiążemy stałą współpracę w zakresie przygotowywania modeli 3D


Recommended Posts

****************************************

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE. Zakończyliśmy rekrutację.

****************************************

 

Forma pracy: umowa o dzieło, praca zdalna

Nasze dane: KSK Anna Sawoń, ul. J. I. Kraszewskeig o6 lok. 25, 15-025 Białystok

Szybki kontakt: [email protected]

 

Nawiążemy stałą współpracę w zakresie przygotowywania modeli 3D - zwykle samej geometrii, lecz czasami również z teksturami.

 

Nie potrzebujemy pełnej dyspozycyjności ani gotowości do przyjęcia każdego zlecenia, jednak jeśli warunki zostaną ustalone (termin i cena za model 3D) oczekujemy, że model 3D zostanie wykonany terminowo. Ilość zleceń na modele 3D jakiej można się od nas spodziewać to kilka-kilkanaście miesięcznie.

 

Typowe zlecenie to wykonanie modelu 3D z logotypu, pojazdu, budynku bądź rośliny. Bardzo rzadko trafia się wykonanie postaci ludzkich. Czasami konieczne będzie wykonanie modelu w jeden dzień, a czasami będzie na niego tydzień. Jesteśmy zatem otwarci na współpracę z osobami o różnym poziomie doświadczenia.

 

Program w jakim modele 3D zostaną wykonanie nie ma dla nas znaczenia. Będziemy oczekiwać co prawda przekazania pliku w formacie natywnym dla programu w jakim model 3D został stworzony, jednak podstawowym formatem jakiego będziemy potrzebowali to pliki typu .obj

 

W pracy dla nas potrzebna jest zarówno umiejętność pracy dokładnie ze specyfikacją, ale też pewna doza kreatywności. Nierzadko się zdarza, że materiały referencyjne jakimi dysponujemy mają charakter jedynie "inspiracji", czyli wskazują jak ma coś być zrobione, ale nie do końca tak samo, lecz "trochę inaczej".

 

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia na adres: [email protected]

Przesyłając swoje zgłoszenie proszę o informację, ile kosztowałoby u Państwa wykonanie modeli z poniższej listy (samej geometrii, bez tekstur) wraz z szacunkiem ile czasu zajęłoby ich przygotowanie:

Serce z koronki: https://p3d.in/uVri1

Tort weselny: https://p3d.in/i6LBU

Brama do ogrodów: https://p3d.in/tcuU6

Budzik: https://p3d.in/Dmo4N

Edited by CrystalAndzia
Zakończyliśmy rekrutację.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy