Jump to content

Modyfikacja reklamy video / 3d / VFX


Recommended Posts

Dzień dobry,

aktualnie poszukuje osoby do wykonania zlecenia, modyfikacja reklamy video.

W reklamie produktu dla dzieci, człowiek porusza ręką trzymając przedmiot w dłoni, przenosi go z miejsca na miejsce. Ujęcia z przedmiotem w dłoni trwają 1-2 sekundy, różnych ujęć 1-2 sekundowych jest 4. Przedmiot w dłoni to komercyjny produkt dla dzieci, w kolorowym opakowaniu z logo i nazwą produktu.
 
Zadanie do wykonania: zmiana produktu w dłoni na produkt o takim samym kształcie i rozmiarze, ale do zmiany jest jego opakowanie na nowe. Po prostu produkt zmienił design opakowania i trzeba stworzyć na jego bazie model 3D produktu i włożyć w ręce człowieka i zrobić post produkcję, dobrać cienie , światło do video, tak by produkt po zmianie opakowania wyglądał foto-realistycznie jak jego pierwowzór, czyli żeby odbiorca nie zorientował się, że coś było podmieniane.
Scena odbywa się na ogrodzie w dzień, pogoda słoneczna, na około drzewa, a więc na opakowaniu produktu podczas ruchu zmienia się światło i cienie, a produkt wraz z ruchem dłoni zmienia perspektywę i ostrość. Reklamę dostarczam w formacie .mov.

Jako podobny przykład, który może być referencją to baton w dłoni do wymiany na nowy tutaj -> https://www.youtube.com/watch?v=wpLVPxXLjrk

Zgłoszenia proszę wysyłać na [email protected]. Wraz ze zgłoszeniem proszę o portfolio wykonanych prac i szacunkowy koszt za jedno 2 sekundowe ujęcie. Takich 2-sekundowych ujęć mamy do zrobienia 4.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy