Skocz do zawartości

Programista podejmie się pisania gier (Game Developer) - (Silnik Unity)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich
Jako iż to mój pierwszy post to z góry przepraszam jeśli w złym dziale.
Otóż zajmuje się od wielu lat programowaniem i chciałbym podjąć współpracę z grafikiem lub grafikami nad stworzeniem gry.
Dla mnie gatunek gry nie ma większego znaczenia, jedynym problemem jest dla mnie to iż nie znam się na grafice 2D/3D i większość projektów u mnie leży z tego też powodu.
Współpracę mogę podjąć na zasadzie "po pracy", czyli jako grupa pasjonatów (jeśli jeszcze są takie osoby) i jak złożymy projekt to wtedy się pomyśli wspólnie o wynagrodzeniu.
Druga opcja jest taka że mogę robić grę na zlecenie.
Co do mnie to do silnika Unity posiadam liczne dodatki, które także będą mogły zostać wykorzystane.
Posiadam także w razie potrzeby 2 serwery (jeden z telefonu na bazę danych MySQL i PHP, drugi w zapasie na serwer do gry w systemie Windows o w miarę dobrej konfiguracji)
Posiadam także wykupione konto na 2D Game Assets Store & Free - CraftPix.net (grafiki 2D)

Jeśli chodzi o mnie to posiadam konto na Steam-ie jak i sklepie Play.
Zakres moich umiejętności:
- Tworzenie gier 2D i 3D
- Tworzenie gier typu MMO, FPS, RTS, SnadBox
- Obsługa/Tworzenie skryptów PHP i baz MySQL (miedzy innymi Tworzenie konta, zapisywanie postępów gracza, ranking graczy Feedback itp.)
- Komunikacja Serwer <-> Klient w protokole UDP (mogę także TCP, ponieważ przeglądałem dokumentację i mam odpowiednie zasoby), czyli gry wieloosobowe, albo z wykorzystaniem serwera
- Małe modyfikacje animacji i postaci 3D (dzięki odpowiedniemu dodatkowi do Unity.)
- Używanie narzędzi do optymalizacji (Profiler i Frame Debugger)
- Oraz zapewne wiele innych możliwości
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności