Jump to content

VEIN POSTPRODUCTION | Houdini Env TD


Recommended Posts

VEIN to studio postprodukcyjne, w którym pasja spotyka się z doświadczeniem. Naszą misją jest dążenie do najwyższych standardów we wszystkich aspektach artystycznych i technicznych przy zachowaniu najbardziej wydajnego i aktualnego workflow dostępnego na rynku lub stworzonego przez nasz zespół.

VEIN to miejsce dla wszystkich, którzy kochają tworzyć. Nieważne, czy jesteś CGI artist, kolorystą, kreatywnym, księgowym czy po prostu pasjonuje Cię świat postprodukcji filmowej. U nas poczujesz się jak w domu. Nasze studio intensywnie się rozwija i w najbliższej perspektywie planujemy powiększyć nasz zespół o kolejne osoby gotowe do pracy przy projektach reklamowych oraz fabularnych nie tylko na polski rynek.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się, nad jakimi projektami pracujemy, co chcemy w najbliższym czasie tworzyć, jak planujemy budować nasz zespół i jak wygląda współpraca z nami – koniecznie się odezwij! Chętnie Cię poznamy i odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie narzędzi pod animacje związanych z zagadnieniami envów i dokumentacji do tych narzędzi tak, aby artyści byli w stanie szybko zapoznać się z toolem i wdrożyć go w projekt. Przykładowe tematy:

- Budowa zautomatyzowanych i customowych scatter systemów (np. Bazujących na typie terenu, elewacji, kierunku światła czy typie maski z generatora terenów) w tym automatyzacja optymalizacji np. w zależności od pozycji kamery.

- Efekty pogodowe w tym interakcje z roślinnością i otoczeniem

- Roślinność interakcja z obiektami

- Woda small scale/large scale, w tym interakcje z obiektami

- Tereny small scale/large scale, Proceduralne budynki/drogi/miasta.

- Growth

- Cloudscape Budujemy z zamysłem używania tego później w LOP’ieStawiamy na long term relationship 🙂 także nie musisz znać się od zaraz na każdym z przykładowych zagadnień

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy