Jump to content

VEIN POSTPRODUCTION | Houdini 3D Generalist


Recommended Posts

VEIN to studio postprodukcyjne, w którym pasja spotyka się z doświadczeniem. Naszą misją jest dążenie do najwyższych standardów we wszystkich aspektach artystycznych i technicznych przy zachowaniu najbardziej wydajnego i aktualnego workflow dostępnego na rynku lub stworzonego przez nasz zespół.

VEIN to miejsce dla wszystkich, którzy kochają tworzyć. Nieważne, czy jesteś CGI artist, kolorystą, kreatywnym, księgowym czy po prostu pasjonuje Cię świat postprodukcji filmowej. U nas poczujesz się jak w domu. Nasze studio intensywnie się rozwija i w najbliższej perspektywie planujemy powiększyć nasz zespół o kolejne osoby gotowe do pracy przy projektach reklamowych oraz fabularnych nie tylko na polski rynek.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się, nad jakimi projektami pracujemy, co chcemy w najbliższym czasie tworzyć, jak planujemy budować nasz zespół i jak wygląda współpraca z nami – koniecznie się odezwij! Chętnie Cię poznamy i odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Szukamy osoby multidyscyplinarnej w zakresie prac 3D. Osoby, która rozumie i zna proces prac nad ujęciem bądź sekwencją. Nie musisz potrafić wszystkiego, dobrze jeżeli znasz swoje mocne i słabe strony oraz potrafisz ocenić w kontekście zadania co i w jakim czasie jesteś w stronie wykonać sam.

Celowo nie piszemy w tym ogłoszeniu o tym czego oczekujemy – jak np. Ilość lat doświadczenia czy „świetna znajomość pakietu Houdini”, gdyż jesteśmy otwarci na rozmowę z ludźmi na różnym poziomie zaawansowania. Poszukujemy osoby chętnej do szukania kreatywnych rozwiązań i takiej, która lubi uczyć się i eksplorować nowe narzędzia oraz technologie.

 

Napisz do nas: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy