Jump to content
Rafal3d

Ciekawa praca dla Grafika 3D - ważne i pilne!!!

Recommended Posts

Graphic 3D

 

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób, które dopełnią i efektywnie rozbudują istniejący zespół. Mamy jednak na uwadze, aby podczas tego procesu zachować charakter i styl naszego biura postrzeganego jako autorskie studio projektowe, które obsługuje najbardziej wymagających klientów – oczekujących designu na najwyższym poziomie.

Dlatego osoby, które będą z nami pracować powinny być samodzielne, inteligentne i wykazujące duże zainteresowanie dziedziną designu. Oczekujemy lojalności, samokształcenia i rozwoju. Kryteria wyboru są proste – bogate portfolio u seniorów i widoczny potencjał u początkujących. Oczywiście liczą się również, adekwatne do funkcji kwalifikacje, doświadczenie, znajomość języków obcych, naszej branży w skali światowej etc.

 

Z naszej strony oferujemy ciekawą pracę, twórczą atmosferę, ambitne cele nastawione na realizację indywidualnych projektów oraz optymalne warunki pracy.

 

Jeżeli uważasz, że możesz dołączyć do naszego zespołu, to prosimy o przesłanie do nas twojej aplikacji.

 

 

Wszelkie aplikacje prosimy przesyłać na adres: [email protected]

 

 

WAŻNE : prosimy przesyłać oferty tylko w formie elektronicznej wg poniższej procedury.

 

 

Forma :

 

Dokument Word zawierający:

 

CV ze zdjęciem oraz krótkim listem motywacyjnym (max 1000 znaków)

 

Prosimy zamieścić informację o referencjach, jednak na tym etapie prosimy ich nie załączać.

 

 

Pliki Pdf zawierające:

 

Portfolio - wybrane najlepsze projekty lub link do strony www (dotyczy stanowisk projektowych). W portfolio prosimy na każdej stronie wpisać imię i nazwisko.

 

 

Wszystkie przesłane materiały i pliki powinny zawierać w tytule (nazwie pliku) kod wybranego stanowiska który znajduje się przy każdym opisie (przykład: CV PD, portfolio PD), oraz oczekiwany poziom wynagrodzenia netto (nie wymagany choć mile widziany).

 

 

Prosimy nie dzwonić ani nie przysyłać aplikacji pocztą. Skontaktujemy się zwrotnie z wybranymi osobami - koniecznie proszę podać telefon kontaktowy :)

 

Wszelkie przekazane materiały nie zostaną zwrócone oraz nie będą wykorzystywane w innych celach niż rekrutacja RMD.

 

 

| graphic 3D

 

Kod: 3D

 

 

Wykształcenie

 

średnie, wyższe mile widziane

 

istotna jest znajomość oprogramowania ( patrz poniżej) oraz swoboda w wykonywaniu wizualizacji

 

Doświadczenie

 

min. 2 lata;

 

 

Umiejętności

 

swoboda tworzenia struktur, modelowanie organiczne (znajomość nurbs’ów), doskonała znajomość oprogramowania bazowego i wspomagającego, znajomość środowiska (np. źródła bibliotek elementów gotowych), konsekwencja i samodyscyplina w organizacji zadań;

 

 

Oprogramowanie

 

biegła znajomość oprogramowania do modelowania i wizualizacji 3DStudioMax, Cinema 4D, Maja, 3DViz, Rhino, itp. , a także ArchiCAD lub Allplan, pakiet Adobe ( Photoshop, Ilustrator, Acrobat ), Corel Draw, Painter, pakiet MS Office ( Word, Excel, Outlook) i środowiska Windows; dodatkowe umiejętności mile widziane;

 

 

Języki obce

 

angielski w stopniu komunikatywnym;

 

 

Zakres obowiązków

 

opracowywanie wizualizacji projektów z zakresu architektury wnętrz i wzornictwa przemysłowego; opracowywanie graficzne ilustracji i prezentacji 3D; opracowywanie i wykonywanie dokumentacji, projektów i prezentacji;

 

 

Prosimy dopisać klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.design.pl

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy