Skocz do zawartości

Czy 3ds max 7 będzie działał na Windows Millenium


moonspell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kto dzis używa mileniuma? nie bedzie działac bo milenium to syf zreszta wind to wogule porazka. Wina 2000 se zaintaluj bo max na nim chodzi najlepiej(przynajmiej mi) A jaki masz komp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy bedzie chodził a później się martw;] głupie pytania zadajesz... jeżeli nie bedzie chodził na ME to nie bedzie i chodził na 98 i zapewne NT... A na XP i 2000 na bank ;] prosta odpowiedź.... dziś już nikt nie korzysta z ME bo to poprostu okrojony w możliwościach 98 i troszke upiększony - gratisowo zrobili z niego syf dodając mu dużo błędów - a to tak na marginesie.... a co do tych całych linxów to też można się jeszcze zastanawiać.... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows jest jak totalitaryzm.

Isso jezeli chodzi o linuxa to mysle ze od windowsa jest lepszy pod wzgledem cenny mozliwosci a przede wszystkim tego iz do linuxa dodawane jest prawie kazde oprogramowanie czyli edyt tektsu arkusze kalkulac. i tam inne badziewia nie musisz sie martwic instalowaniem tego. A co do zalet windowsa to jest to system który używa wiekszość firm w polsce i chcac pracowac w jakiejs z nich trzeba sie oswajac z ta myślą. no inną bajką jest macOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, aczkolwiek nasza szara rzeczywistość jest taka, iż dla linuxa nie ma tego wszystkiego co dla windowsa, albo może i jest, ale niektóre rzeczy trudno znaleźć... miałem troche linuxa, aczkolwiek nie miałem zbytnio czasu na nauke np. Gimpa bo nie ma photoshopa... itd. myślę, że rozumiesz o co mi chodzi... osobiście chętnie bym się przeżucił... aczkolwiek trzeba sobie jasno rzecz... windows jest prostszy od linuxa... a przynajmniej w tych podstawowych czesciach.... ale jak to sie mówi WinShit... narazie trzyma rynek w graści i mozna sobie jedynie pogadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności