Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Lampka


lord_saskybody

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Powiem ze krzywo, nie przylozyles sie za bardzo, chodzi mi o podstawke i sama czesc lampy [to to u gory], olowki troche dziwnie stoja, powinny sie przekrzywic, za malo ostre krawedzie, no i ta rura ma chyba wieksze wcieca i nie jest taka gruba, ale specem od lampek nie jestem, no i jeszcze ta tuba [z olowkami], skoro to primitive moglbys chociaz ograniczyc tyle poly,

 

i nie chce cie zrazic do 3d tylko zmusic do postarania sie bo przyda sie to tobie pozniej, :) pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja dopiero w tym interesie siedze jakis 1-1.5 miesiąca zaczynajac niewiedziałem jak sie włancza Material Editor wiec wiesz... Kazdy ma jakies poczatki dobre lub gorsze znajda sie tacy to sa gorsi odemnie. Poza tym widzac twoja liczbe postów napewno troche siedzisz w grafice. Zreszta jestem samoukiem i powoli to przysfajam.

Ale szanuje twoje zdanie z tym przykładniem to czsami jest ciezko jak sie niewie jak zrobic.

Czasami trzeba pomóc a nie tylko objechac i juz...

:) thx za oponie :) przyszłe będą lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez nie chce ani obrazic ciebie ani twojej pracy, raczej wolalbym zmotywowac ciebie do poprawek, przyjzyj sie gdzie nie jest rona, gdzie krawedzie za za lagodne (daj wiecej chamfer), ja po 1-1,5 miesiaca robilem z boxow i innych primitywow wiec na pewno masz lepszy start, sa gorsi i lepsi od ciebie ale nie nam to oceniac. A moja liczba postow nie ma nic do tego co juz potrafie co mozesz sobie szybko sprawdzic [w sygnaturce masz prace], zycze ci powoedzenia i nie zniecheciania sie oczywiscie. Mam nadzieje ze to poprawisz i bedzie to dobre, bardzo dobra praca, chcialem ci tylko pokazac bledy ktore rzucaja sie w oczy, ale to od ciebie zalezy czy je poprawisz, zaczniesz od poczatku czy porzucisz. Aha, nie pisz na kolorowo bo trudno sie czyta :)) Pozdrawiam i zycze milej pracy :))))

 

 

PS: postow dzisiaj duzo wykasowalem ;]]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//graba stary ja niechciałem cie obrazic równiez a ni nic :) wiem ze sa błedy ale jak juz wspomniałem "beginer" ty extra pracki robisz z tego co patrzyłem WIP twoje. :) i wiesz ciezko poprawiac błedy jak sie niewie jak ogólnie pozytywnie jestem nastawiony z nowym rokiem :)

 

Peace dude :)

 

pss.... te ołówki stoją tak prosto to dlatego ze tam jest plastelina i sie tak wbiły :D:D:D:D:D

no to chyba tyle ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności