Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

1. Jak ustawic parametry (gdzie) skylighta aby dawal on najlepsze rezultaty? Cienie są dobre tylko textury na obiektach jakies dziwne (wyblakłe) a Bump jest prawie (wogle) niewidoczny.

2. Czy da sie zrobic tak aby Skylight w Brazilu (a może inny render?) był generowany tylko u dołu sceny. Bo chce zrobić skałe na której u góry jest całkowita ciemność (jedynym źródłem światła jest świeczka i tylko naturalne przez nią rzucane cienie), natomiast na dole chce żeby było widać szczegóły i cienie które generuje skylight.

  • Odpowiedzi 3
  • Wyświetleń 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano
  • Autor

1. A jak ustawic parametry zeby bylo widac mapowanie bump, bo praktycznie go nie widać?

Napisano

Alexander

Wydaje mi sie ze zupelnie przypadkiem zaczyna mi sie rozjasniac.

Robie pracke, model gotow, swiatla na miejscu i kamery....i eechh dupa. W koncu zajarzylem ze nie leza mi dwa materialy, tak jak piszesz musza byc brazilowe, zwlaszcza dla scen exterior/skylight. Ale cholera gdzies czytalem ze brazil lyka mat z maxa/viza o ile sa blinn lub phong no wiec tak robilem.

Napisze jak wymienie te 2 porazki i cos wyjdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności