Skocz do zawartości

Wirtualna Kuchnia


piomet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Niech ktoś poradzi w jakim programie można zrobić interaktywną kuchnię, łazienkę, itp. Chodzi mi o możliwość zmiany kolorów ścian, mebli itd. przez oglądającego. Taka prezentacja umieszczona na stronie internetowej

 

przykładowy link http://www.allgraniteandmarble.com/showroom.php - Kliknij na: Web Virtual Showroom

 

thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie wiem - może kilka renderów pomieszczenia z innymi kolorami , potem w flashu to połączyć ze wciskasz przycisk to movieclip sie pojawia i takie tam , ja bym to w ten sposób zrobił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dowolnym programie do 3d mozesz sobie zrobic cos takiego, to sa poprostu rendery z roznymi ustawieniami :-) i potem maski na poszczegolne elementy, tak zeby nie robic nie wiadomo ile renderow, spojrz sobie na odbicia tam gdzie pokazales, one sie nie zmieniaja.

To jesli chodzi o wersje online. Tej drugiej to jakos nie mam ochoty zasysac 120 mega zeby sobie poogladac kible

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Sanki o ile dobrze główkuje to każda zmiana elementu juz na stronie = zmiana przeładowanie całego zdjęcia bo tam zmieniają się tekstury. Ściany i sufit to zgoda bo są gładkie i jakaś maska we flashu wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze główkuje to to co tam jest nie jest we flaszu tylko w javie, i tak, na zdjecie ktore jest pod spodem najprawdopodobniej nakladane jest nowe zdjecie, ale tylko w tych miejscach gdzie jest maska, zreszta widac brzegi maski jak sie zooma zrobi

A i nie zdjecia tylko renderu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności