Skocz do zawartości

obiekt 3d: telefon


Błazi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tutaj taki telefonik.

Właściwie to moge sie wstydzic wynikow bo kosZtowal mnie jakies 8 godz lusznej opracy z przerwami - w sumie wyszloby 4godz ni liczac renderow. IMVHO nie jest on jeszcze skonczony wiec czekam na pomoc i komentarze. Mialem duze problemy z bugami ale juz je rozwiazalem robiac telefon od nowa :D :P.

Kabelek napewno jeszcze zmienie.

max 6 + scanline :D skylight i light tracer

 

PS. rendery sa fatalne bo robione naszybko.

PS2.(:P)Apdejtow za predko sie nie spodziewajcie bo jestem na feriach i dopiero w niedziele jestem w chacie

 

 

telefon37qr.jpg

telefon45jf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nom, całkiem fajny telefonik. Może jednak spróbuj z tym kręconym kablem efekt będzie o wiele lepszy, no i może meshsmootha (jest? może, nie widzę:D).Aha i daj białą podłogę, będzie łatwiej oceniać. Powodzenia, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ms ale sprobuje :D. MS zrobi przy koncowej wersji bo na razie nie ma co dobijac mojego skanline :D

 

EDIT:

@RAMINEZ-Textur jak na razie nie ma :P są tylko kolory dlatego nie ma cyferek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedź jeszcze nad tym. Popracuj nad materiałami światłem i zrób jaką choćby prosta scenę. Jak już renderujesz na plane to daj go białego, a nie w szachownice. Kabel zdecydowanie do porawwy. Zrób cyferki na klawiszach. Może pokaż też siatkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zrobić sprężyne co ma być kablem nałóż na nią path deform(lepiej ten z gwiazdką w nazwie) i nacisnąć pick line no i tego line a reszta to zabawa z parametrami aha naciśnij move to spiline(czy jakoś tak) i powinno być dobrze.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zrobić sprężyne co ma być kablem nałóż na nią path deform(lepiej ten z gwiazdką w nazwie) i nacisnąć pick line no i tego line a reszta to zabawa z parametrami aha naciśnij move to spiline(czy jakoś tak) i powinno być dobrze.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakto nie powinien byc caly pokręcony? Ja mam caly - serio. Chyba ze chodzi Ci o to ze

na samytm koncu jak laczy sie z telefonem to ma chodzic jako normalny, al tego prostego jest moze 0,5cm na 60cm...

Jeszcze jedno - nigdy nie probowalem texturowac "bardziej profesjonalnie" wiec ma ktos jakies dooobre tutki (na texturki) oprócz 3dtotal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności